ژله لوبیا به لطف Incredible Group به کلکسیون های رنگارنگ تبدیل می شود

اسباب بازی های Jelly Bean اینجا هستند و ما قطعا به طعم های مورد علاقه خود نیاز داریم!

ما قبلاً به شما گفته ایم که در مورد اسباب بازی های جدید Jelly Bean که در راه است هیجان زده باشید. امروز، این هیجان به واقعیت تبدیل می شود زیرا گروه Incredible قصد دارد کلکسیون های Jelly Belly خود را راه اندازی کند! ژله شکم با آب نبات های خوشمزه ژله ای خود باعث شادی کودکان در سراسر جهان می شود. خوراکی های شیرین در مجموعه ای از طعم ها و رنگ های سرگرم کننده ارائه می شوند که برای یک سری اسباب بازی های جدید مناسب است.

اسباب بازی های جدید در دو سایز و بسته بندی های متنوع عرضه می شوند. | منبع: گروه باور نکردنی

هر اسباب‌بازی شکمی ژله‌ای شبیه آب نبات‌هایی است که الهام‌بخش آن‌ها بوده است و حتی برای یادآوری طعم‌های شیرینی مورد علاقه‌شان به بچه‌ها رایحه‌ای دارد. اسباب‌بازی‌های جدید در دو اندازه مختلف عرضه می‌شوند، با بسته‌های متنوع آماده برای اطمینان از اینکه بچه‌ها می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن مجموعه کاملی را دریافت کنند.

Incredible Group بیشتر از لوبیاهای ژله ای را برای لذت بردن کودکان ارائه می دهد. این شرکت اخیراً با PMI Kids’ World همکاری کرد تا Piñata Smashlings جدید و از قبل محبوب را به کانادا معرفی کند. همچنین دارای طیف گسترده ای از چیزهای جدید، اسباب بازی ها و بازی ها است که همه برای شما آماده است.

دوستداران آب نبات کوچک می توانند اسباب بازی های جدید Jelly Belly را از خرده فروشی های مختلف تهیه کنند. در ایالات متحده، بچه‌ها می‌توانند به Meijer، It’Sugar، FYE، Learning Express و خرده‌فروشی‌های مستقل مراجعه کنند، در حالی که عاشقان شیرینی کانادایی می‌توانند از Giant Tiger، Indigo، Party City Canada، Red Apple، Toys’ R » Us، Walmart Canada دیدن کنند. مغز متفکر. اسباب بازی ها و خرده فروشان مستقل.

  Beelzebunny از آقای Bungle X Toy de Jour

منبع: https://thetoyinsider.com/jelly-belly-incredible-group-launch/