پیروزی فناوری برای معلمان: Clixo یک پورتال آنلاین جدید برای کلاس های درس راه اندازی کرد

Clixo یک پیشنهاد جدید برای مربیان دارد، با یک پورتال کلاس درس آنلاین که برای حمایت از معلمان، مربیان و کاردرمانگران طراحی شده است.

Clixo که به دلیل اسباب‌بازی‌های ساخت و ساز مغناطیسی خود شناخته می‌شود، تلاش کرده است تا اسباب‌بازی‌های خود را به کلاس‌های درس در سراسر کشور بیاورد. آهنرباهای Clixo برای تشویق توسعه مهارت های مبتنی بر STEAM طراحی شده اند و کودکان از آنها برای ساختن خلاقیت های دو بعدی و سه بعدی استفاده می کنند. این شرکت اخیراً بسته کلاسروم خود را راه اندازی کرده است و اکنون قرار است یک پورتال آنلاین جدید راه اندازی کند.

بسته کلاس درس شامل مواد آموزشی برای حداکثر 15 دانش آموز است. | منبع: Clixo

پورتال جدید Clixo Classroom شامل منابع، طرح های درسی، چالش های ویدیویی و موارد دیگر خواهد بود. این پورتال برای ارائه راه های جدید به مربیان برای تشویق بازی های تخیلی و توسعه مهارت های جدید طراحی شده است.

Clixo با منابع آموزشی غریبه نیست. اخیراً برنامه سفیر مربی خود را راه اندازی کرده است. سفیران بسته ها و مواد جدید Classroom را آزمایش می کنند. این برنامه راه هایی برای استفاده از اسباب بازی های Clixo در آموزش STEAM، جلسات درمانی، برنامه های بعد از مدرسه و موارد دیگر را بررسی می کند. سفیران امسال عبارتند از یک کاردرمانگر، متخصص فناوری آموزشی، معلمان و غیره.

پورتال آنلاین Clixo Classroom به عنوان ابزاری در دسترس معلمانی است که تابستان امسال کار می کنند یا به دنبال آماده شدن برای سال تحصیلی که از اوت آغاز می شود، در دسترس خواهد بود.

منبع: https://thetoyinsider.com/clixio-classroom-online-portal-news/

  بررسی تخصصی: TOMY Toomies Bluey Family Pourers