پرطرفدار ترین اسباب بازی‌های پسرانه

پرطرفدار ترین اسباب بازی‌های پسرانه

در این سن تقریبا والدین سعی بر آن دارند که دختران و پسران خود را به سمت اسباب بازی های مناسب سن خودشان سوق دهند. بطور مثال سعی همیشگی والدین این است که برای دختر بچه های خود عروسک و لوازم منزل در این سن تهیه کنند و برای پسر بچه های بین 2 تا 3 سال ماشین های موزیکال و یا تفنگ های موزیکال چراغ دار خریداری کنند. اگر بخواهیم اسباب بازی های پسرانه مناسب برای سنین مختلف را معرفی کنیم می توان بر اساس سن آنها جلو رفت.

  • اسباب بازی‌های رباتیک و هوشمند که قابلیت‌های مختلفی دارند، برخی سخنگو هستند، برخی دستورات از پیش تعیین شده را انجام می‌دهند و برنامه‌پذیر هستند؛ می‌توانند مهارت‌های ذهنی و عملی کودکان را بهبود ببخشند.
  • این اسباب بازی برای رده ی سنی کودکان بالای 3 سال و نوجوان مناسب است و باعث خلاقیت آنها می شود.
  • معمولا کودکان امروزه دلیل تحرک کم و بازی های کامپیوتری یا بدون تحرک، مهارت های فیزیکی نسل قبل از خود را ندارند.
  • بلکه اگر انتخاب درست و صحیحی از آن شود، در آینده کاری و شغلی و اجتماعی کودک هم تاثیر خواهد گذاشت.
  • با توجه به مطالب فوق، می توان در حالت کلی ویژگی اسباب بازی پسرانه را به صورت موارد زیر بیان کرد.

همچنین می توانید تجهیزاتی را برای ورزش های فردی مانند اسکیت بورد یا راکت تنیس در نظر بگیرید. تجهیزات ورزشی می تواند فعالیت بدنی و عادات سالم را تشویق کند و همچنین به پسران کمک می کند تا مهارت های هماهنگی و کار گروهی خود را توسعه دهند. بازی های رومیزی راهی عالی برای تشویق خانواده و آموزش مهارت های مهم مانند تفکر انتقادی و تصمیم گیری است. بازی‌های رومیزی زیادی وجود دارد که پسران عاشق آن‌ها هستند، از جمله بازی‌های کلاسیک مانند Monopoly و Risk، و همچنین بازی‌های جدیدتر مانند Settlers of Catan و Ticket to Ride. بازی های رومیزی همچنین می توانند آموزشی باشند و به پسران در مورد تاریخ، جغرافیا و غیره آموزش دهند. اسلحه نرف یکی دیگر از اسباب بازی های محبوب پسران است، به خصوص آنهایی که عاشق بازی در فضای باز هستند.

  PUMA همکاری جدید "Trolls" را راه اندازی کرد

ماشین فلزی نیسان بار

بازی بین یک سایت تخصصی با استراتژی تبدیل شدن به مرجع جامع در زمینه معرفی، نمایش، عرضه، فروش خرد و فروش عمده اسباب بازی است. بازی بین سعی دارد با نگرش نوآورانه و استارت آپی، فعالیت های توزیع و عرضه اسباب بازی را بهینه نماید و سبب توسعه و رشد صنعت اسباب بازی کشور شود. هنگام بررسی جنس، به سن مناسب استفاده و وجود قطعات کوچک در اسباب بازی ساختنی دقت کنید.

اسباب بازی ماشین آفرود مک کویین Racing Cars

همچنین اسباب بازی های پسرانه مختلفی بر مبنای شخصیت های کارتونی مشهور تولید شده اند‌. این اسباب بازی ها طرفداران بسیار زیادی داشته و امروزه ممکن است در ست بازی بسیاری از کودکان، نمونه ای از آنها را مشاهده کنید. همچنین، توجه به بازار و قیمت‌های موجود می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین قیمت را برای اسباب بازی پسرانه انتخاب کنید. مقایسه قیمت‌ها، جستجو در فروشگاه‌ها و بررسی تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین معامله را برای خرید اسباب بازی پسرتان بکنید. بنابراین، خرید اسباب بازی پسرانه فراتر از یک فعالیت معمول خریداری است.

سن

دوران کودکی دل انگیزترین دوران زندگی است و ما در فروشگاه اینترنتی خانه اسباب بازی تلاش داریم دوران کودکی را رنگی تر، شادتر و دوست داشتنی تر سازیم. تخصصی ترین فروشگاه اینترنتی اسباب بازی همراه همیشگی شما برای انتخاب اسباب بازی مناسب است. شما می توانید انواع اسباب بازی ماشین، بازی های فکری و آموزشی، لگو و ساختنی، عروسک و فیگور، هواپیما، قطار، ربات، تفنگ و … در هر کجای ایران که هستید محصول مورد علاقه خود را انتخاب کنید، اینترنتی بخرید و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید. بخش زیادی از زمان کودکان در این سنین به بازی و سرگرمی می‌گذرد، از این‌ جهت تأثیر بسزایی در رشد آن‌ها دارد.

  Super7: ThunderCats ULTIMATE! بررسی خزندگان