پخش زنده، فیلم و سریال دنیای رسانه‌ای فام

پخش زنده، فیلم و سریال دنیای رسانه‌ای فام

با گوشه چشمی به انیمیشن قدیمی، پری دریایی کوچک (Little Mermaid)، این دو شخصیت اصلی در موقعیت‌های مختلف انسانی قرار می‌گیرند و در این مسیر با دختر انسانی نیز دوست می‌شوند. چهارمین اثر اورجینال پیکسار به نام انیمیشن قرمز شدن (Turning Red) منتشر شد. کارتون قرمز شدن درباره چگونگی کنترل کردن احساسات یه ما آموزش می‌دهد. این اثر از ما می‌خواهد احساسات خود را سرکوب نکنیم اما مغلوبشان هم نباشیم.

  • شخصیت اصلی این انیمیشن، لوکا، به همراه دوست صمیمی‌اش، آلبرتو، در واقع موجوداتی دریایی هستند که اگرچه روی زمین با هیبت انسانی ظاهر می‌شوند اما در درون آب، شبیه ماهی هستند.
  • کمپانی مشهور «لگو»  (LEGO)سال‌ها‌‍ست که از روی فیلم‌ها، انیمیشن‌ها و کمیک‌بوک‌های مارول اسباب‌بازی‌های لگویی می‌سازد.
  • میویس تصمیم می‌گیرد یک برنامه تفریحی برای پدرش بچیند و به این منظور او را به کشتی تفریحی میبرد که مالک آن ون هلسینگ‌ها هستند.
  • آموزه‌های متفاوت این مجموعه آن را به اثری متمایز و تماشایی تبدیل کرده که مخاطب خردسال تا بزرگسال را جذب می‌کند.
  • اجرای دونفره این زوج از «پیازهای سبز» صحنه‌ای دیدنی را رقم می‌زند.
  • میزی با تمام موانعی که بر سرراهش قرار دارد در نهایت به رویای خود دست می باید.

السا برای صدمه‌نزدن به مردم از قصر فرار می‌کند و به سمت کوه می‌رود. استفاده از رنگ‌های پرنشاط خصوصاً رنگ فیروزه‌ای شفاف برای دریا، در تضاد با رنگ شن‌های ریز چسبیده به زیر پای کاراکترها زیبایی وصف‌ناپذیری خلق کرده است. پیشرفت‌ها در صنعت پویانمایی رایانه‌ای به خوبی در این انیمیشن و جزئیات فیزیکی موآنا مشهود است. ترانه‌های فیلم بسیار جذاب هستند و لین-منوئل میراندا در نقش آهنگساز به خوبی توانسته حس استقلال و اعتمادبه‌نفس را به مخاطب انتقال دهد. موآنا با ویژگی‌های خاص خود به‌راحتی توانسته جایگاهش به عنوان یکی از بهترین قهرمانان زن دیزنی را تثبیت کند و همچنین یکی از ۳۰ انیمیشن برتر سال ۲۰۲۱ باشد.

  به باهوش ترین نوزادان جهان در "Rugrats: Adventures in Gameland" بپیوندید.

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ۳: تعطیلات تابستانی ۲۰۱۸ Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

این انیمیشن کوتاه حول شخصیتی به نام امیلی روایت می‌شود؛ دختری کوچک که به آینده دور خود سفر می‌کند. دنیای فردا تعمقی تلخ در مورد زندگی است و داستان آن از عشق، حیات، فقدان و اندوه اجتناب‌ناپذیر مرگ لبریز شده است. ماجرای جدید انیمیشن عصریخبندان با تمرکز بر شخصیت باک وایلد پیش می‌رود که سایمن بگ صداپیشگی این شخصیت را برعهده دارد. در قسمت سوم سری انیمیشن پاندای کونگ فوکار، پو که دیگر تبدیل به یک جنگجوی اژدهای واقعی شده در مسیر زندگی خانوادگی‌ایش قرار می‌گیرد.

نظر)

او به شرک دستور می‌دهد پرنسس فیونا را از قلعه‌ای که توسط اژدها محافظت می‌شود نجات دهد تا مردابش را به او بازگرداند. شرک با کمک خر به سمت قلعه می‌روند و موفق می‌شوند که فیونا را آزاد کنند. در این قسمت پو تلاش می‌کند بفهمد پدر و مادر واقعی‌اش چه کسانی هستند و چرا او را رها کرده‌اند. شن در گذشته دور توسط پیشگویی متوجه شده که در آینده توسط یک جنگجوی سیاه و سفید از بین می‌رود. اما پو از این حادثه جان سالم به در می‌برد و اکنون به جنگ شن می‌رود و با تکیه بر آرامش درون که از استاد شیفو یاد گرفته و کشف راز دوران کودکی خود به همراه گروه پنجه آتشین یعنی ببری، مانتیس، افعی، میمون و لک لک، شن را شکست می‌دهد. مثل همه آثاری که با این موضوع تهیه می‌شوند، انیمیشن ۹ نیز تاکید دارد که جهان به دست انسان‌ها از بین می‌رود.

  Stomp Rocket مسابقه ویدئویی مجموعه فضایی را اعلام کرد

انیمیشن لگو Bionicle 2: Legends of Metru Nui

در پایان فیلم The Avengers شاهد حضور کوتاه تانوس بودیم تا مشخص شود او پشت تمامی اتفاقات و حمله به زمین و نیویورک است و این تنها شروع یک داستان بزرگ است. لگو یک نوع اسباب‌بازی پلاستیکی و آجری شکل مخصوص ساخت و ساز است که توسط گروه لگو در دانمارک تولید می‌شود. کودکان و نواجوانان و حتی بزرگسالان زیادی به این اسباب‌بازی و ساخت سازه‌های کوچک و بزرگ با آن علاقه‌مند هستند. همچنین به دلیل محبوبیت فراوان و جهانی لگو، چندین سال است که انیمیشن‌هایی چون بتمن، شزم، اسکوبی دو و … با شخصیت‌ها و فضای لگویی ساخته می‌شود که بسیاری از آن‌ها موفق و محبوب بوده‌اند.