پاویون دنیای اسباب بازی های Spielwarenmesse eG به نمایشگاه اسباب بازی ها و بازی های هنگ کنگ باز می گردد

غرفه دنیای اسباب بازی ها پس از نمایش های موفق در نمایشگاه اسباب بازی سال گذشته و نمایشگاه اسباب بازی توکیو به نمایشگاه اسباب بازی ها و بازی های هنگ کنگ باز می گردد.

Spielwarenmesse eG که به خاطر نمایشگاه Spielwarenmesse شناخته می شود، پس از سه سال غیبت، غرفه World of Toys خود را در نمایشگاه اسباب بازی و بازی هنگ کنگ ارائه کرد. پاویون میزبان هشت غرفه‌دار از شش کشور بود که محصولات خود را در غرفه نمایشگاه مشترک از 8 تا 11 ژانویه به نمایش گذاشتند.

هشت غرفه‌دار از شش کشور از غرفه مشترک استفاده کردند. | منبع: Spielwarenmesse eG

Spielwarenmesse eG همچنین خدمات بازاریابی، پشتیبانی در محل و غرفه آماده را به غرفه داران خود ارائه داد. نمایشگاه اسباب بازی ها و بازی های هنگ کنگ فرصتی برای ارتباط با بازار گسترده تر آسیا و اقیانوسیه فراهم کرد. کریستف مگنوس، مدیر حساب‌های کلیدی بین‌المللی در Smart Toys & Games می‌گوید: «ما توانستیم با شرکای تجاری زیادی ملاقات کنیم و با شرکای جدید آشنا شویم. شرکت در غرفه دنیای اسباب بازی انتخاب مناسبی برای ما بود. »

غرفه مشترک در Spielwarenmesse eG در موقعیت فوق العاده ای قرار دارد و دسترسی آسان و حرفه ای به نمایشگاه را برای هر شرکتی که مایل به نمایشگاه است ارائه می دهد.

– رابرت مان، مدیر فروش بین المللی اسباب بازی های Orchard

این غرفه برای کل نمایشگاه موقعیت خوبی داشت و در جلوی سالن 1 مرکز همایش و نمایشگاه هنگ کنگ قرار داشت. کریستین اولریش، سخنگوی هیئت مدیره Spielwarenmesse eG می‌گوید: «با برنامه دنیای اسباب‌بازی‌ها در نمایشگاه اسباب‌بازی‌ها و بازی‌های هنگ کنگ، ما یک سکوی پرتاب ایده‌آل برای بازار آسیا و اقیانوسیه ارائه می‌دهیم. ما به کسب‌وکارها فرصت ساده‌ای می‌دهیم تا اولین تماس‌های خود را برقرار کنند یا روابط تجاری موجود را گسترش دهند و مشتاقانه منتظر ادامه این کار در سال آینده هستیم.»

  بازی انفجار : سایت بازی انفجار کازینو | سایت بت حرام است

Spielwarenmesse eG همچنان از طریق نمایشگاه های تجاری خود و غرفه های مشترک در سایر نمایشگاه ها، فرصت هایی را برای رهبران صنعت و تازه واردان در بازارهای مختلف فراهم می کند. Spielwarenmesse امسال از 30 ژانویه تا 3 فوریه برگزار می شود. کتاب اسباب بازی حضور خواهد داشت. با جکی بریر (jackie@toybook.com)، معاون و ناشر گروه Adventure Media & Events، یا جیمز دوین، مدیر اجرایی فروش و بازاریابی (jd@toybook.com) تماس بگیرید تا یک قرار ملاقات در نورنبرگ تعیین کنید.

منبع: https://toybook.com/spielwarenmesse-world-of-toys-2024-news/