«پادکست تعطیلات Tis the Grinch» برای فصل 2 برمی‌گردد

در اوایل سال جاری، استودیوی پادکست Wondery و Dr. Seuss Enterprises با یکدیگر همکاری کردند تا راه اندازی کنند. این پادکست تعطیلات گرینچ است، پادکستی که شامل دزد کریسمس سبز رنگ آمیزی مورد علاقه همه است. اکنون، فصل جدید پادکست پاییز آینده راه اندازی می شود.

جیمز آستین جانسون، عضو گروه بازیگران Saturday Night Live (SNL) صدای گرینچ را در پادکست انجام می‌دهد، که یک قالب گفتگوی نمایشی با مهمانان ویژه از جمله دارنده مدال طلای المپیک، شاون جانسون ایست، سوپراستار کودی رودز WWE، بازیگر Skai Jackson و یکی دیگر از بازیگران SNL بابی را ارائه می‌کند. . موینیهان و کمدین و بازیگر پاتون اسوالت.

مارشال لوی، مدیر ارشد محتوای Wondery در مصاحبه با Variety گفت: «گرینچ به من گفت که مجری برنامه‌های گفتگوی را تجربه شگفت‌آوری رضایت‌بخش می‌داند. “مطمئناً، او سر صحنه فیلمبرداری یک آدم بداخلاق بود، اما پادکست تعطیلات It’s the Grinch به همه ما این فرصت را داد که شوخی‌های گرینچ و سرگرمی با افراد مشهور را در یک رسانه کاملاً جدید ببینیم. ما نمی توانیم صبر کنیم تا آن را برای snarch بیشتر Grinchy در فصل تعطیلات بعدی بازگردانیم.

بچه‌ها ممکن است ماه‌ها از شنیدن صدای گرینچ در سرویس پخش پادکست مورد علاقه‌شان فاصله داشته باشند، اما این به بچه‌ها چیزی می‌دهد که منتظر آن باشند!

منبع: https://thetoyinsider.com/tis-the-grinch-holiday-podcast-season-2-news/

  BABY MAHJONG POWER TO WEALTH BY SOULHAPPY