ویژه‌های جدید از فصل‌های 6 و 7 «Miraculous» به دیزنی پلاس می‌پیوندند

فصل های جدید سریال انیمیشن معجزه آسا – داستان های لیدی باگ و گربه نوآر، و همچنین پیشنهادهای ویژه اصلی جدید، در حال آماده سازی هستند! به لطف خرید تلویزیون با برند دیزنی از فصل های جدید و ویژه، می توانید آنها را در کانال دیزنی و دیزنی + تماشا کنید.

اگر با این سریال آشنا نیستید، این سریال نوجوانان پاریسی مارینت و آدرین را دنبال می‌کند که در حال مبارزه با شروران تحت سلطه‌های خود، لیدی‌باگ و گربه‌نویر هستند. فصل 6 و 7 شامل 26 قسمت 22 دقیقه ای است.

فصل 6 با انتشار برنامه ریزی شده در پاییز 2024 در حال تولید است. | منبع: ZAG

در فصل 6 سریال معجزه آسا، ابرقهرمانان باید در پاریسی احیا شده و سازگار با محیط زیست با دشمن جدیدی روبرو شوند. در همان زمان، آدرین و مارینت آلتر ایگوهای آنها به هم نزدیک هستند، اما همچنان رازهایی را حفظ می کنند. فصل 6 در حال حاضر برای عرضه در پاییز 2024 در حال تولید است.

اولین ویژه 44 دقیقه‌ای «دنیای معجزه‌آسا: پاریس، داستان‌های شادی‌باگ و پنجه نوآر» اکنون در کانال دیزنی و دیزنی+ در ایالات متحده در دسترس است. فیلم ویژه لیدی باگ و گربه نوآر را در حالی که دنیایی موازی را کشف می کنند دنبال می کند. دومین انیمیشن از سه انیمیشن ویژه در حال حاضر در مرحله پیش تولید است.

فصل‌های جدید و برنامه‌های ویژه دارای تصاویری جدید هستند که از طریق Unreal Engine تولید می‌شوند، بنابراین خانواده‌تان می‌توانند منتظر قسمت‌های سرگرم‌کننده و همه‌جانبه باشند!

منبع: https://thetoyinsider.com/new-miraculous-seasons-disney-plus-news/

  Boss Fight Studio: Epic HACKS Blanks