وقتی Farting Frenchies بازی می کنید، پیروزی بوی خوبی می دهد

بیشتر مردم بهترین دوست انسان را دوست دارند، حتی اگر گاهی اوقات بوی بدی بدهد. آخرین پروژه Boss Dog Games مستقیماً در دنیایی از بوها و بولداگ های فرانسوی فرو می رود.

Farting Frenchies که برای کودکان 7 سال به بالا طراحی شده است، یک بازی است که در آن بازیکنان باید دسته بولداگ فرانسوی خود را بسازند. برای جمع آوری فرانسوی ها، بچه ها باید کارت های بدبو مانند فرش 50 ساله مادربزرگ، Midnight Bean Burrito و Super Sweaty Sneakers بازی کنند. هر فرانسوی دارای سطح متفاوتی از بوی بد است. هر چه توله سگ های شما قدرتمندتر باشند، امتیاز بیشتری کسب می کنید!

با این حال، بازیکنان دیگر نیز در تلاش هستند تا ارتش متعفن خود را بسازند. بازیکنان می توانند عطر حریفان خود را با رایحه های دلپذیری مانند حمام حباب گلبرگ گل رز، شام روز شکرگزاری و بوی تازه از ماشین جدید خنثی کنند. آنها حتی ممکن است تا آنجا پیش بروند که فرانسوی های بازیکنان دیگر را بدزدند! بازی بو ادامه می یابد تا زمانی که بازیکن کارت پایان را بکشد. هر ، بدبوترین گروه فرانسوی ها را داشته باشد برنده بازی است!

Farting Frenchies در هر دور فقط 15 تا 20 دقیقه طول می کشد، که آن را به بازی عالی برای یک فعالیت سریع در شب یا یک فعالیت چند دور در طول شب بازی خانوادگی تبدیل می کند.


پیتر فرانسوی

در این بازی استراتژی و خیانت، بازیکنان سعی می کنند تیم خود را از فرانسوی های بدبو بسازند. برای باز ، قفل هر فرنچ، بازیکنان باید کارت های بدبو را بازی کنند که می تواند با کارت های بو که توسط بازیکنان دیگر پخش می شود خنثی شود. هر کسی که بیشتر فرانسوی ها را باز کند برنده است!

  عروسک Peek-A-Boo JJ سرگرمی تعاملی و مقرون به صرفه ای را برای کوکاملون به ارمغان می آوردمنبع: https://thetoyinsider.com/farting-frenchies-news/