هوس های کانگورو با گیم پلی احمقانه هوس های سوادآموزی را ارضا می کند

وقتی به دنبال راه‌هایی برای آموزش مهارت‌های حیاتی به کودکان هستید – مانند مفاهیم ریاضی و علوم – بازی‌ها ابزار مفید و فراوانی هستند. اما یک نقطه کور آشکار در لیست آموزشی در بخش بازی ها وجود دارد: بازی های خواندنی موثر. دقیقاً این نقطه کور است که بازی Kangaroo Cravings به دنبال رفع آن است.

Kangaroo Cravings، از استارت‌آپ اسباب‌بازی Clever Noodle، نه تنها بر آموزش خواندن به کودکان 4 تا 9 ساله تمرکز دارد، بلکه به طور خاص بر ایجاد پایه‌ای برای مطالعه واقعی تمرکز دارد. سوادو بچه ها را با مهارت های تفکر انتقادی در مورد کلمات و صداها مجهز کنید. با این حال، همه اینها به خوبی در زیر گیم پلی سرگرم کننده و آثار هنری عالی پنهان شده است.

کودکان می توانند به صورت رقابتی یا مشارکتی بازی کنند. | منبع: اسمارت نودلز

بازی را می توان به صورت مشارکتی یا رقابتی انجام داد، و هدف اصلی بازیکنان این است که به پیتزا برسند، چه قبل از کانگوروهای همکارشان یا در مقابل راکون مزاحم، و در طول مسیر مواد غذایی خوشمزه اضافه کنند. بازیکنان این کار را با پیروی از دستورالعمل های روی هر کارت انجام می دهند. این کارت‌ها حاوی «کلمات بینایی با فرکانس بالا» هستند، کلماتی که کودکان اغلب در مطالب اولیه خواندن با آن‌ها مواجه می‌شوند. هوس کانگورو 300 کارت کلمه بینایی با فرکانس بالا را ارائه می دهد. بچه ها با تکرار کارهای احمقانه انجام می دهند و صداهای هر کارت را یاد می گیرند تا به جلو حرکت کنند. اعمال یا تکرارها (که همه آنها به طور گسترده توسط کودکان تحقیق و آزمایش شده است) به ذخیره اصطلاحات در حافظه بلند مدت کودکان کمک می کند.

  با کیت های 5 دقیقه ای کاردستی خود را بیان کنید

این روشی نوآورانه برای ادغام فرآیندهای آموزشی در گیم پلی است. اما نکته مهم در مورد بازی ها این است که آنها سرگرم کننده هستند و هوس کانگورو همین است.

نمودار آرزوهای کانگورو | منبع: اسمارت نودلز

با قیمت 29.95 دلار، اگرچه قیمتی مشابه بازی‌های مشابه دارد، اما Kangaroo Cravings لزوماً یک انتخاب اقتصادی نیست. با این حال، در این مورد می‌توانید دقیقاً بدانید که پولتان به کجا می‌رود: آزمایش گسترده به معنای گیم‌پلی سرگرم‌کننده و مؤثر، راه‌های متعدد برای اجرای بازی‌های ارائه‌شده برای گروه‌های سنی مختلف و بسته‌بندی بدون پلاستیک با تصویر زیبا به این معنی است که آنچه را که برای آن پرداخت می‌کنید دریافت می‌کنید. برای و بیشتر به علاوه، یک بسته توسعه متفکر برای سرگرمی بیشتر یادگیری وجود دارد.

به عنوان یک رسانه سوادآموزی و یک روش سرگرم کننده برای گذراندن زمان بازی، هوس های کانگورو نمره های بالایی در سراسر صفحه کسب می کند. نیازی به خواندن بین خطوط نیست (اگرچه بچه ها در صورت نیاز می توانستند، به لطف بازی، می توانستند)، Kangaroo Cravings اکنون در وب سایت Clever Noodle و در آمازون در دسترس است.


میل کانگورو

این بازی رومیزی یادگیری خواندن بر روی آواز و بلوک های سازنده سواد و کلمات دید با فرکانس بالا تمرکز دارد. بازیکنان، چه به صورت رقابتی یا مشارکتی، برای اولین نفری که به پیتزا می رسند، مسابقه می دهند.منبع: https://thetoyinsider.com/kangaroo-cravings-review/