همه در مجموعه LEGO Orient Express

همه سوار قطار لگو! آخرین مورد اضافه شده لگو به مجموعه ایده ها، قطار سریع السیر شرق، قطار لوکس بین المللی است که از سال 1883 تا 1977 در سراسر اروپا به استانبول سفر کرد.

این ست LEGO Orient Express برای بزرگسالان توسط توماس لاژون، 27 ساله متعصب لگو از پاریس طراحی شده است. لاجون طرح را به برنامه LEGO Ideas ارسال کرد، جایی که 10000 نفر به فروش آن به عنوان یک مجموعه رسمی رای دادند.

لاجون می‌گوید: «من همیشه از لکوموتیوها، کشتی‌های بادبانی و کشتی‌های اقیانوس پیما هستم. «در کودکی همه چیز مربوط به آنها را جمع آوری می کردم. سال‌ها بعد، دوست دخترم مرا تشویق کرد که دوباره با آجرهای لگو ارتباط برقرار کنم و با دانستن عشق من به قطار، مرا تشویق به ساختن آن کرد. بدیهی است که من Orient Express را انتخاب کردم. یک قطار مجلل فرانسوی، در دل داستان های بسیاری.

مجموعه Orient Express بیش از 2500 قطعه دارد که با هم ترکیب می شوند تا لوکوموتیو، مناقصه، ماشین غذاخوری و ماشین خواب را تشکیل دهند. این مجموعه همچنین شامل هشت مینی فیگور از جمله هادی، هادی، کارکنان و مسافران است.

چه یک کلکسیونر مشتاق لگو باشید و چه فقط عاشق قطار باشید، این مجموعه لگو یک افزودنی عالی برای هر نمایشگر در خانه شما است.منبع: https://thetoyinsider.com/lego-ideas-orient-express-launch/