هفته خلاقیت کرایولا آماده است تا سرگرمی های رنگارنگ را برای کودکان به ارمغان بیاورد

کرایولا در حال آماده شدن است تا در اواخر این ماه تعداد زیادی محتوای خلاقانه را برای بچه ها بیاورد!

یک برنامه کاملا رایگان برای والدین و مربیان، هفته خلاقیت از 22 تا 28 ژانویه اجرا می شود. این برنامه ویدیوهای فعالیت، مطالب قابل دانلود و موارد دیگر را برای استفاده در کلاس و خانه ارائه می دهد.

هفته خلاقیت کودکان را تشویق می کند تا از خلق ، لذت ببرند. | منبع: کرایولا

هفته خلاقیت چندین مهمان معروف را در ویدیوهای خود به نمایش می گذارد. طیف کامل شامل:

  • دوشنبه 22 ژانویه: «آشپزی فرهنگ ها را به هم متصل می کند» با سازنده سانکوفا: سرآشپز و شخصیت تلویزیونی اریک آجپونگ
  • سه شنبه 23 ژانویه: «پرش به سوی رویاها» با سازندگان پرنده آتش: رقصنده اصلی میستی کوپلند و تصویرگر کریستوفر مایرز
  • چهارشنبه 24 ژانویه: “Wishing Upon Stars” با اخترشناسان ناسا و تصویرگر هنوز هم به دنبال: لوئیز پیگوت
  • پنجشنبه 25 ژانویه: «نقاط قوت ما را ببینید» با سازندگان من یک شاهکار هستم: میا آرمسترانگ، نویسنده، بازیگر و فعال 13 ساله مبتلا به سندرم داون، و تصویرگر الکساندرا تامپسون
  • جمعه 26 ژانویه: «داستانت را بنویس» با یک بازیگر 14 ساله (آواتار: راه آب) و نوازنده ترینیتی بلیس، و همچنین سازندگان داستان تو: نویسنده لیزا آن اسکات و تصویرگر سو کورنلیسون
  • شنبه 27 ژانویه: «پیدا ، موسیقی در همه جا» با سازندگان موسیقی در همه چیز است: زیگی مارلی نوازنده برنده جایزه گرمی و آگ جاتکووسکا تصویرگر.
  • یکشنبه 28 ژانویه: “ارتباط گذشته و آینده” با سازندگان من طلایی هستم و ما طلا هستیم: اینفلوئنسر استایل و نیویورک تایمز نویسنده پرفروش اوا چن و نیویورک تایمز تصویرگر موفق سوفی دیائو
  22 اسباب بازی و فعالیت برای جشن گرفتن ماه تاریخ سیاه

شرکای کمک به حمایت از برنامه هفته خلاقیت عبارتند از NASA STEM، Penguin Random House، HarperCollins، Macmillan Children’s Publishing Group، Astra Publishing House و غیره.

کرایولا همچنین میزبان مجمع مجازی Creativity Connects Us در 26 ژانویه خواهد بود و از کلاس‌ها و خانواده‌ها دعوت می‌کند تا به رویداد آنلاین زنده بپیوندند تا پیام‌های تشویق کننده افراد مشهور را بشنوند. این رویداد از همه استقبال خواهد کرد دفتر خاطرات یک کودک باد کرده نویسنده جف کینی در NFL Running Back for Minnesota Vikings Alexander Mattison.

در هفته خلاقیت نیز هدایایی با جوایز روزانه برای شرکت کنندگان در نظر گرفته خواهد شد. والدین و مربیان می‌توانند آثار هنری دانش‌آموزان را با هشتگ #CrayolaCreativity Week در شبکه‌های اجتماعی پست کنند تا فرصتی برای برنده شدن وسایل مختلف مانند کتاب یا حتی تغییر سالن معلم داشته باشند.

خانواده ها و مربیان می توانند از هم اکنون در crayola.com/creativityweek برای این برنامه ثبت نام کنند. کرایولا گزارش می دهد که بیش از 3.7 میلیون کودک در حال حاضر برای شرکت در جشن های امسال ثبت نام کرده اند.

منبع: https://thetoyinsider.com/crayola-creativity-week-2024-news/