نسخه Disney Chronicles of Light: Darkness Falls قهرمانان دیزنی و پیکسار را با کار تیمی ترکیب می کند

یک بازی جدید وجود دارد که شامل خانم های دیزنی و پیکسار مورد علاقه شما می شود! Chronicles of Light: Darkness Falls (نسخه دیزنی) یک بازی ماجراجویی است که شاهزاده و شاهزاده خانم شما می توانند در تابستان امسال بازی کنند.

Chronicles of Light: Darkness Falls (نسخه دیزنی) داستان سرایی، نقش آفرینی و کار گروهی را در قالب بازی تخته ای ترکیب می کند. بازیکنان باید با یکدیگر همکاری کنند تا بین قهرمانان مورد علاقه خود مانند موانا اتحاد ایجاد کنند (موانا، بنفش (اعجوبه ها)، زیبا (دیو و دلبر) و خدمتکار ماریان (رابین هود).

بازیکنان باید پادشاهی نور را بازیابی کنند. | منبع: Ravensburger

شخصیت‌ها به‌عنوان نسخه‌های کریستالی که به قلمرو احضار می‌شوند، ظاهر می‌شوند، جایی که باید سایه‌های شروران دیزنی را دفع کنند و قلمرو نور را بازگردانند! بازیکنان یک دنیای مصور کاملاً جدید را کشف می کنند و در طول مسیر با شخصیت ها، موجودات و اشیاء آشنا تعامل خواهند داشت.

این بازی به طور کامل توسط زنان طراحی و به تصویر کشیده شده است، با ماموریت های متنوع و یک تخته مدولار که هر بار که بازی می کنید ماجراهای مختلفی را ایجاد می کند. Chronicles of Light: Darkness Falls (نسخه دیزنی) از Ravensburger است، شرکتی که پشت سر Disney Villainious و Disney Lorcana قرار دارد. اگر این بازی ها را برای شب بازی خانوادگی دوست دارید، این می تواند یک مکمل عالی باشد.

این بازی برای کودکان 8 سال و بالاتر توصیه می شود. برای پیش‌سفارش در target.com در تاریخ 7 ژوئیه و برای خرید در فروشگاه‌ها در تاریخ 21 جولای با قیمت 29.99 دلار در دسترس خواهد بود. جزئیات بیشتری از گیم پلی و آثار هنری در رویدادهای بازی در طول سال منتشر می شود، بنابراین می توانید دقیقاً ببینید که می توانید وارد چه دنیایی شوید.

  انحصاری‌های هدف سری Black Wars Star Wars آینده

منبع: https://thetoyinsider.com/ravensburger-chronicles-of-light-darkness-falls-disney-edition-news/