نسخه 1 ژانویه 2024 ده بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (هفته گذشته)

اول از همه: سال خوب! به استقبال سال 2024 با یک محصول جدید “ده پست برتر وبلاگ در TOYSREVIL (هفته گذشته)“این دوشنبه، که صادقانه به “مکث” آن برای سال 2024 فکر می کردم، زیرا صادقانه بگویم، تولید وبلاگ من اخیراً قوی نبوده است، درست است که این روند را فلج می کند؟ به جای “درباره صحنه اسباب بازی”، بنابراین بله، ما اینجا هستیم!

و البته می توانید به طور خاص به یک سال کامل از ده پست وبلاگ برتر که در TOYSREVIL در سال 2023 توسط با کلیک ، اینجابه سلامتی!


10 شمارش معکوس آغاز می شود

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 10 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (هفته گذشته) با #TOYSREVIL ده ویدیوی برتر اینستاگرام سال 2023 (ادامه من #20-#11، با لیستی بر اساس آمار ثبت شده برای instagram.com/toysrevil/reels، به “27 دسامبر 2023” که من هم متوجه شدم از آن زمان تا حدودی “تغییر” کرده است! اقدام بسیار بیشتری نسبت به هرچند کانال TOYSREVIL YOUTUBE …!


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 9 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (هفته گذشته) دارای ویدیوهای PLAYING WITH MONSTER WORLD MINI FIGURE SERIES 1، با حسن نیت از @jptoysgallery، و من قطعاً امیدوارم که در سال 2024 به یکی از آنها دست پیدا کنم! با خرده فروشان مورد علاقه خود برای در دسترس بودن جایی که هستید تماس بگیرید… PSST: برای افرادی که کلکسیون های How2Work و Headlock Studio را ارائه می دهند، آفرین.


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 8 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (هفته گذشته) با حضور گودزیلا پاپ کورنکس & iNotOtaku!). تبلیغات ظاهراً در 5 ژانویه انجام می شود و اگر تبلیغات غذا به سنگاپور بیاید دست خودم را نگه می دارم …! اما BE@RBRICKS هم من را اذیت نمی کند، اما …

  Acolyte تاریخ انتشار آزمایشی دارد


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 7 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (هفته گذشته) شامل TOYNEWS از BADmeaw X Unbox Industries، SUCKLORD و UNDERVERSE! اینجا کلیک کنید برای دیدن همه TOYTWEET های منتشر شده در TOYSREVIL در سال 2023!


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 6 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (هفته گذشته) با جدیدترین نسخه از ده بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (هفته گذشته)، منتشر شده در روز کریسمس، 25 دسامبر! امیدوارم همه از تعطیلات کریسمس خود لذت ببرند و همه اسباب بازی هایی را که می خواهید (!!!) بدست آورند، و از افرادی که این لیست را انتخاب کردند، سپاسگزارم! XOXOXO


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 5 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (هفته گذشته) با ده تصویر محبوب اینستاگرام در TOYSREVIL 2023! بله، من تلاش زیادی برای تبلیغ اینستا خود در سال 2023 انجام دادم و این کار را در سال 2024 ادامه خواهم داد. (همانطور که من همه شبکه های اجتماعی قابل جاسازی را انجام می دهم ~ LOL)،. تصویر تعبیه‌شده در بالا بر اساس یک برنامه آنلاین در topnine.co/2023 است که دقیقاً همان فهرستی را که به صورت دستی تماشا کرده‌ام نشان می‌دهد، به خوبی انجام شده است.


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 4 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (هفته گذشته) شامل ده بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL برای کل “2023”! همه toynews/fanart لیست شده بر اساس انتخاب های کلیک شما هستند که در آمار داخلی این وبلاگ ثبت شده است!

نکته برای دریافت بازدیدهای بیشتر: نشانی‌های وب اختصاصی وبلاگ را در رسانه‌های اجتماعی خود یا در پلتفرم‌هایی که امکان کلیک مستقیم برای خواندن را فراهم می‌کنند، دوباره پست کنید و به اشتراک بگذارید. بگذارید «2024» سالی باشد که شما بی‌شرمانه هنر خود را تبلیغ می‌کنید یا هنرمند(های) مورد تحسین خود را تبلیغ می‌کنید!

  بررسی تخصصی: Koosh Flix Stix از PlayMonster


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 3 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (هفته گذشته) شامل بیست تصویر برتر اینستاگرام Toysrevil برای سال 2023، جایی که من شماره 20 تا 11 را معکوس می شمارم، همه بر اساس تعداد لایک های ثبت شده در instagram.com/toysrevil در سال 2023!


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 2 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (هفته گذشته) شامل چند نما از پوشش من از MIGHTY JAXX SEEN AT Singapore Comic-CON 2023، که شامل پیش نمایش نمونه های اولیه و قطعات آتی برای اولین نمایشگاه سفارشی گروهی آنها با شکل کلکسیونی SYNDICATS به عنوان پایه است (*نگاهی دقیق تر به عنوان یک TOYSREVIL برجسته).


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 1 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (هفته گذشته) با TOYNEWS از MONA LISA BY LEONARDO DA VINCI AS A BLIND BOX SERIES OF ZCWO، و چند هفته است که هستم، و من هنوز کنجکاو هستم که بدانم “چرا؟” ! حالا من به تعدادی جعبه نیاز داشتم که بتوانم آن را جابجا کنم! #به من بدهید

  بررسی تخصصی اسباب‌بازی: مجموعه‌های بازی ماهی و آکواریوم Cepia Zhu Zhu

به روز رسانی قطعنامه وبلاگ شخصی

با حرکت به سال 2024، من بیشتر به ارسالی‌های toynews پاسخ خواهم داد (* اگر بتوانید ممنون می‌شوم با شرایط ارسال به من ایمیل بزنیدبه جای پیام دادن به من در رسانه های اجتماعی – که راهی برای پاسخ به آن پیدا خواهم کرد، متشکرم) و به نحوی ادامه دهید TOYSREVILTOYTweets compilation-toynews، اما طنز این است که در میان تلاش های من، توییتر تبدیل به X شد، بنابراین “عبارت هشتگ شده” من دیگر مرتبط نیست! من باید این را بفهمم، زیرا با “TOYTWEETS” اصل تکرار عشقم به محتوای سبک “میکس تیپ” و استفاده از ویژگی میزبانی رایگان تصویر X/Twitter (مهمتر از آنچه فکر می کنید) را یافته بودم. . ، زیرا من هزینه میزبانی تصویر را از جیب خود پرداخت می کنم، جایی که درآمد وبلاگ نتوانست این کار را انجام دهد ~ (ممنون از شما برای www.paypal.com کمک های مالی که باید به حساب آید: “toysrevil@yahoo.com“).

و این به همان اندازه نزدیک به “تصمیم سال نو” است که من همیشه دریافت خواهم کرد، زیرا از آن زمان یاد گرفتم که این کار را انجام دهم، نه اینکه فقط بگویم “خواهم کرد.” و بله، خداحافظی نهایی: من از آن زمان ویژگی “COMMENT” را برای این وبلاگ غیرفعال کردم، زیرا بیشتر نویزهایی که بررسی می کنم هرزنامه روزانه است، افسوس. در عوض، در شبکه های اجتماعی من با من تماس بگیرید، دوستان: فیس بوک / توییتر / اینستاگرامبه سلامتی!

از حمایت مداوم شما از TOYSFREVIL در سال جدید سپاسگزاریم!
اندی TOYSREVIL XOXO

منبع: http://toysrevil.blogspot.com/2024/01/january-1st-2024-edition-of-top-ten.html