موجودات ‘ShimmerVille’ اکنون در دسترس IRL هستند

دنیای درخشان از شیمر ویل به فروشگاه ها می رسد!

شیمر ویل یک بازی در مورد است روبلوکس متعلق به برند مد Claire’s است و اکنون تجربه دیجیتال در حال زنده شدن است – و در فروشگاه های Claire’s!

که در شیمر ویل، روبلوکس کاربران می توانند به شش مقصد به هم پیوسته سفر کنند، در چالش ها و ماموریت ها شرکت کنند و آیتم های مد دیجیتال را کشف کنند. اساسا، شیمر ویل بازیکنان می توانند کار کنند، خرید کنند و البته بازی کنند، در حالی که سبک و شخصیت خود را در دنیای دیجیتال به نمایش می گذارند.

شیمر ویل همچنین دارای موجودات رنگارنگ و همراهان حیوان خانگی است که اکنون امکان بازی با آنها در زندگی واقعی وجود دارد. در کلر، شیمر ویل طرفداران می‌توانند مجموعه‌ای شامل پنج مخلوق کوچک شبیه موجودات را از تجربه آنلاین پیدا کنند. موجودات مخملی کوچک همچنین دارای یک کد QR ویژه هستند، بنابراین طرفداران می توانند قفل نسخه دیجیتالی حیوان را در آن باز کنند. شیمر ویل.

این مجموعه همچنین شامل نوت بوک های مخمل خواب دار، مجموعه لوازم التحریر و خودکار، کوله پشتی کوچک، جاکلیدی و اسباب بازی های الهام گرفته از شیمر ویل شخصیت ها. لوازم جانبی دارای دوستان آشنا مانند Icicrunch، Stuffy و Xingy هستند.

  «آشپز کوچک» درست در زمان تعطیلات به نیکلودئون بازخواهد گشت

برای جشن راه اندازی مجموعه جدید، هنرمند دیجیتال Timo Helgert یک اثر AR (واقعیت افزوده) اصلی ایجاد می کند که شامل آن می شود. شیمر ویل موجودات در مکان های مختلف در دنیای واقعی. این موجودات همچنین یک سری ماموریت‌های دیجیتالی ویژه را به داخل هدایت خواهند کرد شیمر ویل برای طولانی شدن لذت!

شیمر ویل علاقه مندان می توانند این مجموعه را در فروشگاه های Claire و در لینک زیر پیدا کنند. این مجموعه از 7.99 دلار تا 34.99 دلار متغیر است.


مجموعه SHIMMERVILLE DE CLAIRE CRITTERS

موجودات مورد علاقه شما ShimmerVille اکنون می توانند به شما در فعالیت های روزانه بپیوندند! خط الهام گرفته از ShimmerVille شامل لوازم جانبی مانند کوله پشتی کوچک، لوازم التحریر و بتونه با موجوداتی از تجربه Roblox است.منبع: https://thetoyinsider.com/shimmerville-claires-collection-launch/