معرفی و دانلود انیمیشن های 2023

معرفی و دانلود انیمیشن های 2023

حال و هوای وسترن و کمدی این فیلم بسیار جذاب است و آن را در فهرست ۳۰ انیمیشن برتر دهه ۲۰۱۰ قرار داده است. داستان فیلم نوعی بازسازی محله چینی‌ها در غرب وحشی است؛ جایی که در یک صحرای خشک، ذخیره آب شهر در حال تمام شدن است. تمام کاراکترها با دقت زیاد طراحی شده‌اند و ILM تلاش زیادی برای نشان دادن جزئیات داشته است.

  • انیمیشن دانشگاه هیولاها یکی از مهیج‌ترین قسمت‌های سری انیمیشن هیولاهاست.
  • کارگردان این انیمیشن اندرو استنتون در حالی که در یک بازی بیسبال با دوربینی مشغول تماشای بازی بود ، در لحظه ای به خودش آمد و متوجه شد تنها چیزی که برای خلق یک شخصیت جذاب در دنیای انیمیشن نیاز دارد در دستانش است ، دوربینی دو چشم.
  • این انیمیشن بر اساس یک افسانه آلمانی نوشته شده و ماجرای دختری است که از خانواده اشرافی خود دور شده و زندگی‌اش توسط پسری به نام یوجین نجات داده می‌شود.
  • داستان فیلم در شهری در آینده به نام سان فرانسوکیو، ترکیب شهر های سان فرانسیسکو و توکیو اتفاق میافتد.

اندی، پسربچه‌ای که کلی اسباب بازی دارد و از بین همه وودی کلانتر را بیشتر دوست دارد. پس از هدیه جدید اندی، وودی کلانتر به حاشیه می‌رود و دیگر این لایتیر است که مرکز توجه قرار می‌گیرد. در این شهر عجیب و غریب شغل هیولاها این است که شبانه وارد دنیای انسان‌ها شده و بچه‌ها را بترسانند.

  ذهن بیش از ماده: سری کتاب‌های باب بزرگ سر به بچه‌ها کمک می‌کند تا اضطراب را کنترل کنند

کارتون لگو Lego DC Super Heroes: Justice League Cosmic Clash انیمیشن ابر قهرمان های لگو

2 که بخشی از فاز سوم MCU است، با اینکه برخی اعتقاد دارند نسخه تکامل یافته قسمت اول است، اما باز هم طرفداران قسمت اول و دوم به نحوی تقسیم شده‌اند و درنهایت پایان آن باعث محبوبیت آن در میان بسیاری از طرفداران MCU شده است. همچنین از شخصیت ایگو به‌عنوان یکی از بهترین شخصیت‌های شرور دنیای سینمایی مارول یاد می‌شود. 2 در مجموع یکی از مستقل‌ترین آثار دنیای سینمایی مارول است که اتفاقات آن بیشتر روی اعضای این گروه تاثیر گذاشته است تا اینکه تاثیر زیادی روی مجموعه داشته باشد.

انیمیشن خانواده آدامز ۲ ۲۰۲۱ The Addams Family 2

بعد از UP و Inside Out، انیمیشن روح، سومین اثر فاخر پیکسار است که به صورت پیاپی در جشنواره کن انتخاب شده است. این انیمیشن در لیست بهترین انیمیشن های جهان قرار گرفته و اگر علاقمند به خودشناسی هستید و هنوز برای زندگی خود ارزش قائل نیستید و انگیزه ای ندارید به شما توصیه میشود حتما این فیلم را ببینید. اما همه‌چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود تا با اشتباهی که استرنج و پارکر انجام دادند، شخصیت‌های شروری از دنیاهای مختلف به دنیای مرد عنکبوتی MCU بیایند. درواقع از هر فیلم اسپایدرمن یک شخصیت شرور که در مبارزه با اسپایدرمن کشته شده، به این دنیا آمده‌اند و حالا مرد عنکبوتی باید با گرین گابلین، دکتر اختاپوس، سندمن، الکترو و لیزارد مواجه شود و مبارزه کند. استرنج در نظر دارد تا با یک جعبه جادویی این شخصیت‌ها را زندانی و نابود کند، اما اسپایدرمن با این موضوع مخالف است تا مشکلات بزرگ‌تری پیش بیاید. در این مطلب قرار است ترتیب دیدن فیلم های مارول را هم براساس خط زمانی داستان و هم براساس تاریخ اکران معرفی کنیم.

  راه اندازی "Pet Simulator 99" را با اسباب بازی های جدید "Pet Simulator" جشن بگیرید.

انیمیشن آپولو ۱۰ و نیم روایتی از اولین سفر آدم به ماه و فرود آمدن آپولو ۱۱ است. این ماجرا از دید کودکی به نمایش گذاشته می‌شود که از تلویزیون شاهد این رویداد است. البته نکته دیگری که در رابطه با این انیمیشن جلب توجه می‌کند مراحل تولید آن است. انیمیشن بچه‌های بد براساس کتاب‌های کودکانه آرون بلیبی تولید شده و روایتی از زندگی پنج خلافکار است که با چالش اصلاح شدن روبه‌رو می‌شوند؛ در این ماجرا آقایان گرگ، مار، کوسه، پیرانا و خانم رتیل باید سعی کنند کارهای درست و خوب انجام دهند. دوری ماهی فراموشکاری است که برای بازگشت به خانه نیازمند یاری اطرافیانش است.