مخترعان جوان می توانند تصورات خود را با بازی جدید Fat Brain Toys گسترش دهند

یک تخیل رنگارنگ می تواند افراد را به سمت امکانات و ماجراهای بی پایان سوق دهد. چه تظاهر به دوستی یا انجام بازی های تخیلی، هیچ ، بهتر از یک کودک در تخیل تسلط ندارد. والدین می توانند فرزندان خود را با ساختن این بازی با شکوه ترین چیز از Fat Brain Toys تشویق کنند تا خلاق باشند.

اگر این نام آشنا به نظر می رسد، ممکن است به فکر کتاب محبوب کودکان باشید باشکوه ترین چیز توسط نویسنده و تصویرگر اشلی اسپایرز. این داستان دختری که آماده خلق باشکوه ترین چیز است تبدیل به یک بازی خلاقیت سریع اختراع می شود. بچه ها می توانند تخیل خود را با 60 کارت ایده، 185 قطعه بازی، هفت ژتون جایزه روبانی و یک ساعت شنی دو دقیقه ای گسترش دهند.

سرگرمی زمانی شروع می‌شود که بازیکن کارتی می‌کشد تا پیامی عجیب مانند ربات باغبانی یا دستگاه صبحانه را نشان دهد. بازیکنان 7 سال به بالا از قطعات بریده شده برای ایجاد دستگاهی استفاده می کنند که بهترین تطابق را با ایده زیبای کارت دارد. پس از سپری شدن 2 دقیقه تایمر، بازیکنان به نوبت نحوه عملکرد اختراع خود را برای دوستان خود شرح می دهند.

برخلاف اکثر بازی های خانوادگی، در این رقابت هیچ برنده یا بازنده ای وجود ندارد. بچه ها از هفت نشانه پاداش برای جشن گرفتن خلقت جذاب هر بازیکن استفاده می کنند. هر اختراع این شانس را دارد که در دسته‌های مختلف، از جمله خلاق‌ترین نام، هوشمندانه‌ترین راه‌حل، بهترین داستان، نوآورانه‌ترین، پیچیده‌ترین، حواس‌پرورترین و البته باشکوه‌ترین چیز، یک روبان برنده شود.

  بهترین اسباب بازی های زیر 20 دلار برای کودکان در تمام سنین

والدین می توانند از بسیاری از مزایای آموزشی این فعالیت بدون صفحه نمایش قدردانی کنند. این بازی علاوه بر تحریک تخیل کودکان، تفکر انتقادی، مهارت های ارتباطی و توانایی های داستان گویی را تشویق می کند. مخترعان جوان همچنین با ساخت خلاقیت های مختلف در یادگیری مبتنی بر STEM شرکت خواهند کرد.

کودکان می توانند با فراتر رفتن از قوانین بازی، تخیل خود را توسعه دهند، اگرچه بازی برای 2 تا 4 بازیکن در نظر گرفته شده است، اما این فعالیت برای بازی انفرادی عالی است. برای زنده ، شب های بازی خانوادگی، کودکان می توانند به جای استفاده از کارت ها، ایده های خود را خلق کنند.

بازی Most Magnificent Thing برای مخترعان جوانی که به دنبال توسعه ذهن خلاق خود هستند عالی است. با این فعالیت الهام بخش، هر کودکی می تواند باشکوه ترین چیز را بسازد!


این را به باشکوه ترین چیز در بازی تبدیل کنید

در این بازی، همه می دوند تا آنچه را که برای ساختن دستگاهی که با کارت درخواستی آنها مطابقت دارد، جمع آوری کنند. سپس، وقتی تایمر به پایان رسید، همه می توانند توضیح دهند که چرا اختراع آنها باشکوه ترین است. سپس بازیکنان تصمیم می‌گیرند که کدام یک از هفت جایزه روبانی، از جمله بهترین داستان، مبتکرترین، بیشترین…منبع: https://thetoyinsider.com/،-brain-toys-make-that-most-magnificent-thing-the-game-review/