مجموعه جدید شغلی باربی سال زنان را در سینما جشن می گیرد

باربی: فیلم تازه شروع عشق باربی به دنیای سینما بود!

برند باربی ماتل هر سال مجموعه شغلی سال را ارائه می‌کند و مشاغل مختلفی را که کودکان می‌توانند دنبال کنند برجسته می‌کند. با توجه به بسیاری از فیلم‌های متل، مانند فیلم دختر آمریکایی در آینده، این شرکت نمی‌توانست زمان بهتری را برای تجلیل از زنان در دنیای سینما انتخاب کند. مجموعه شغلی سال 2024 آماده نمایش تمام مشاغلی است که جادوی سینما را به واقعیت تبدیل می کند.

مجموعه جدید شامل چهار عروسک است: یک مدیر استودیو، یک کارگردان، یک فیلمبردار و یک ستاره سینما. گرتا گرویگ باربی: فیلم رکوردها را شکست و گرویگ عنوان اولین کارگردان زن با یک فیلم میلیارد دلاری و اولین کارگردان آمریکایی را که ریاست هیئت داوران جشنواره فیلم کن را برعهده گرفت، به بهترین زمان برای درخشش در کانون توجه زنان موفق در دنیای سینما تبدیل کرد.

مجموعه‌های شغلی سال قبلی شامل تیم رهبری محیط زیست 2022، متشکل از یک دانشمند حفاظت از محیط زیست، مدافع محیط زیست، مهندس انرژی‌های تجدیدپذیر و مدیر محیط زیست است. و عروسک های زنان در ورزش 2023 شامل مدیر کل، مربی، داور و گزارشگر ورزشی.

عروسک‌های جدید شغلی سال 2024: عروسک‌های زنان در فیلم اکنون در shop.mattel.com، target.com و walmart.com با قیمت 49.99 دلار برای پیش‌سفارش در دسترس هستند و انتظار می‌رود ماه آینده ارسال شوند. Mattel قصد دارد با این مجموعه عروسک جدید، دختران جوان را تشویق کند تا رویاهای خلاقانه خود را در فیلم و فراتر از آن دنبال کنند.

  سریال جدید کودکان «دی و دوستان در اوز» ماه آینده به نتفلیکس می‌پیونددمنبع: https://thetoyinsider.com/barbie-career-of-the-year-2024-news/