مجموعه‌های خود را با کفش‌های کتانی و کتاب‌های جدید از برندهای کوچک گسترش دهید

Zuru اخیراً برندهای مینی جدید را به بازی مینیاتوری معرفی کرده است: کفش و کتاب! مجموعه کفش‌های سایز کامل و قفسه کتاب خود را با نسخه‌های کوچک از همان موارد تکرار کنید.

چندین گزینه برای کفش با سری جدید کفش ورزشی Mini Brands وجود دارد. شما و فرزندانتان می‌توانید مارک‌های واقعی کفش‌های کتانی مینیاتوری مانند Reebok، Airwalk، Sketchers، Prince و غیره را جمع‌آوری کنید. این کفش‌های کوچک دارای جزئیات بسیار بالایی هستند تا با کفش‌های واقعی مطابقت داشته باشند و حتی در جعبه‌های کفش کوچک نیز عرضه می‌شوند!

خوانندگان می توانند عناوین مختلف را باز کنند. | منبع: زورو

اگر کودک شما بیشتر اهل کتابخوانی است تا سر کفش، نگران نباشید. Zuru کتاب‌های Mini Brands را منتشر کرده است تا بتوانید نسخه کوچکی از کتابخانه خانگی خود را با صفحات واقعی و قابل خواندن ایجاد کنید.

شما می توانید کتاب های کوچک در ژانرهای مختلف را جمع آوری کنید. | منبع: زورو

بیش از 40 کپی از کتاب های محبوب، از جمله مینی های کتاب وجود دارد دفتر خاطرات یک کودک باد کرده، چیزهای عجیب و غریب، سرود کریسمس، سگ سگرمان‌های کالین هوور، داستان‌های رولد دال و یک مینی درخشش نادر در تاریکی Goosebumps: Night of the Living Model. هر کتاب دارای یک نشانک کوچک و ذره بین کوچک است تا بتوانید چاپ ریز را بخوانید.

کتاب‌های Mini Brands و کفش‌های ورزشی Mini Brands در Target و آنلاین در Amazon در دسترس هستند.

منبع: https://thetoyinsider.com/zuru-mini-brands-sneakers-books-news/

  Tonies مجموعه جدید Care Bear شامل دو مجسمه شایان ستایش را راه اندازی کرد