متل فیلمز از «دختر آمریکایی» رونمایی کرد

یک فیلم لایو اکشن با الهام از سری عروسک های دختر آمریکایی در دست ساخت است.

دختر آمریکایی توسط Paramount Pictures توزیع و توسط Mattel Films، Paramount Pictures و Temple Hill Entertainment تولید خواهد شد. لیندسی اندرسون بیر (Pet Sematary: Bloodlines، Sierra Burgess یک بازنده است) فیلمنامه می نویسد و تولید می کند.

رابی برنر، رئیس کمپانی Mattel Films می گوید: «American Girl یک فرنچایز دوست داشتنی، غنی از تاریخ و داستان سرایی، با میلیون ها طرفدار فداکار است. از طریق عروسک‌ها، کتاب‌ها، تجربیات زنده و فیلم‌های تلویزیونی، این برند قلب‌ها را برای دهه‌ها تسخیر کرده است. ما هیجان زده هستیم که به حرکت Mattel Films ادامه دهیم و با Paramount Pictures، Temple Hill Entertainment و Lindsey Anderson Beer همکاری کنیم تا دختر آمریکایی را در پرده بزرگ زنده کنیم.

شامل دختر آمریکایی، Mattel Films دارای 14 فیلم لایو اکشن در حال توسعه است. این شامل Hot Wheels، Magic 8 Ball، Matchbox، Major Matt Mason، Masters of the Universe، Polly Pocket، Barney، Rock Em Sock Em Robots، Thomas & Friends، UNO، View-Master، و استخوان جناغ. Mattel Films نیز در حال توسعه است بادکنک کریسمس، یک درام خانوادگی تعطیلات بر اساس یک مالکیت فکری جدید. این فیلم‌ها همگی به دنبال اولین اکران ماتل فیلمز، باربی هستند که پرفروش‌ترین فیلم سال بود.

لیندسی اندرسون بیر | منبع: گتی ایماژ

American Girl در سال 1986 توسط Pleasant T. Rowland، معلمی که کارآفرین شد و تصمیم گرفت دوران کودکی خود را با عروسک‌های زیبا و کتاب‌های ماجراجویی جشن بگیرد که هم آموزش و هم سرگرمی را برای کودکان فراهم می‌کند، تأسیس شد. امروزه، این برند همچنان بر خلق شخصیت‌ها و داستان‌های معتبر و فرهنگی مرتبط تمرکز دارد که به دختران کمک می‌کند با شجاعت، اعتماد به نفس و قدرت شخصیت رشد کنند.

  Calm Night KAWS BRONZE در TOYSREVIL از AllRightsReserved

اندرسون بیر می گوید: «من و خواهرم در حال بزرگ شدن، دختران آمریکایی بودیم. من کرستن را داشتم و او مالی را داشت. آن‌ها شبیه عروسک‌هایی نبودند که بتوانیم با آن‌ها بازی کنیم، بلکه شبیه آدم‌های واقعی بودند که می‌توانستیم خودمان را شبیه آنها تصور کنیم. آنها اسباب‌بازی‌ها و لوازم جانبی دقیق تاریخی هستند که داستان‌های پیچیده و غوطه‌وری را به نمایش می‌گذارند که منحصر به فرد برای نمایش روی صفحه نمایش مناسب است. من بسیار هیجان‌زده هستم که داستانی را تعریف کنم که مسائل دوران کودکی را به شیوه‌ای واقعی و قانع‌کننده بیان می‌کند، و مفتخرم که با Mattel Films، Paramount Pictures و Temple Hill برای ساختن فیلم دختر آمریکایی که از کودکی می‌خواستم ببینم، همکاری می‌کنم.

دختر آمریکایی کوین مک کئون و ایوان سانچز در Mattel، ونسا جویس در پارامونت پیکچرز و آیزاک کلاوسنر، لورا کوئیک سیلور و آنیکا پاتون در تمپل هیل نظارت می‌کنند.

منبع: https://thetoyinsider.com/mattel-films-american-girl-movie-news/