مایک راث کارگردان «بتمن کوچولو شاد» درباره آوردن صلیبی کلاه دار به کریسمس بحث می کند

محتوای بتمن به طور کلی خود را به لحن تیره و فضایی دلپذیر می دهد، اما برای کسانی که میل به چیزی کمی خانواده پسندتر دارند، فیلم بتمن کوچولو مبارک لیست آرزوهای تعطیلات را مشخص می کند.

این فیلم انیمیشنی که برای پخش رایگان با آمازون پرایم در دسترس است، برداشت جدیدی از شخصیت دست کم گرفته شده بتمن ارائه می دهد: دامیان وین، پسر بروس وین. داستان به دنبال تلاش دامیان برای نجات کریسمس و پس گرفتن کمربند خود از دزدان شیطانی است.

این فیلم دیدگاه جدیدی از رابطه پدر و پسر ارائه می دهد. | منبع: آمازون

در نظر گرفتن داستان معروف بتمن و تبدیل آن به یک داستان کریسمس با محوریت کودک می تواند کار دشواری باشد. بتمن کوچولو مبارک کارگردان مایک راث با توجه به سابقه‌اش با قهرمان، مشتاق شروع کار بود: “چه کسی طرفدار بزرگ بتمن نیست؟” او به The Toy Insider گفت. من در تمام عمرم طرفدار بتمن بودم، تمام تکرارهای بتمن برای من خاص هستند.

مسلح به این عشق و تجربه نویسندگی و کارگردانی سریال مانند نمایش معمولیراث به خلق داستانی کمک کرد که پویایی پدر و پسری را که معمولاً به عنوان متضاد توصیف می‌شود، می‌گیرد و آن را به یک رابطه محبت‌آمیز و قابل اعتماد تبدیل می‌کند. راث می گوید: «امیدوارم (مخاطب) با شخصیت ها ارتباط برقرار کند. ما می‌خواستیم این دنیا واقعی و معتبر باشد زیرا می‌خواهیم مخاطرات واقعی باشد.»

این فیلم اکنون برای پخش در Amazon Prime Video در دسترس است. منبع: آمازون

یک نبرد سخت، بروس وین، یک ابرقهرمان میلیاردر را در نوری قابل دسترس برای بینندگان ارائه می دهد. او می‌گوید: «خودم، نویسنده‌ها… همه ما بسیاری از شخصیت‌های خودمان را در شخصیت قرار می‌دهیم. دادن شخصیت و ارتباط به پسرش برای ما بسیار مهم بود.»

  Disney در سراسر جهان از Ravensburger کودکان را به مقاصد مختلف دیزنی می برد

و سپس، البته، کریسمس فرا می رسد. پیوستن به کانن کریسمس مورد تایید بچه ها نیاز به سبک و لحن خاصی دارد که راث می گوید از انیمیشن های کارتونی سنتی بهره می برد.

ما یک کیفیت بسیار گویا را به آن آوردیم. و ما این را می خواستیم زیرا می خواستیم داستان به شدت از تم های کریسمس و کریسمس الهام گرفته شود، بنابراین می خواستیم هر تصویر تقریباً شبیه یک کتاب تصویری، مانند کارت کریسمس یا کتاب کریسمس باشد که می توانید در شب کریسمس بخوانید.

نگاهی به جوکر از «بتمن کوچولو مبارک» | منبع: آمازون

این فیلم که در 8 دسامبر اکران شد، تا حد زیادی نقدهای مثبتی دریافت کرد و قبلاً یک اسپین آف ایجاد کرده است. نمایش بعدی، خانواده خفاشدر همان جهان خواهد بود بتمن کوچولو مبارکشامل قسمت‌های 22 دقیقه‌ای از کمدی اکشن ماجراجویی خانوادگی.

بنابراین در طول بتمن کوچولو مبارک راث در حال بازی برای طرفداران کوچک بتمن که در نهایت راه حلی مناسب برای کودکان دریافت می کنند (و برای والدینی که به جمع طرفداران بتمن پیوسته اند)، می گوید هنوز چیزهای زیادی برای انتظار وجود دارد: “ما در حال ساختن آن هستیم. جهان، شرورهای بیشتری را ببینید… ما همچنین افراد سرگرم کننده و جالبی را به خانه اضافه می کنیم. بنابراین ما قصد داریم کمی Wayne Manor را گسترش دهیم.

منبع: https://thetoyinsider.com/merry-little-batman-director-mike-roth-interview/