ماجراهای جادویی در “آکادمی تکشاخ” Spin Master فراوان است

وقتی یک دختر یاغی را می گیرید و به او ، شاخدار می دهید چه عایدتان می شود؟ سریال کودکانه جدید اسپین مستر!

طرفداران جوان نسخه اصلی آکادمی تک شاخ کتاب های نویسنده جولی سایکس قرار است کمی جادوی بیشتری در دنیای خود داشته باشند. جدید آکادمی تک شاخ این مجموعه متحرک از کتاب ها الهام گرفته شده است و سرشار از دوستی، درس های آموخته شده و خیلی چیزهای دیگر خواهد بود. این مجموعه از پنجشنبه 2 نوامبر در نتفلیکس با اولین نمایش فیلم 72 دقیقه ای و پس از آن هشت قسمت 22 دقیقه ای پخش خواهد شد.

آکادمی تک شاخ ماجراهای سوفیا مندوزا و وایلدستار ، شاخدار را دنبال می کند. | منبع: نتفلیکس

بچه‌ها می‌توانند سوفیا مندوزا را دنبال کنند، زیرا او در آکادمی تک‌شاخ پذیرفته شده و با وایلدستار تک‌شاخ جفت می‌شود. اگر بخواهد ملکه راونزلا را شکست دهد، به کمک دوستانی مانند آوا و دیگران نیاز دارد. آیا او می‌تواند در کنار نجات دنیا، وظایف خود و تلاش‌هایش برای پیوند با ، تکشاخ جدیدش را متعادل کند؟

این مجموعه دارای شخصیت‌های متنوعی از جمله سوفیا، بهترین دوست حواس‌پرورش آوا بانجی، لیلا فلچر باهوش، ورزشکار ایزابل آرمسترانگ، مد روز، والنتینا فوری، روری چارمایکل و البته بسیاری از تک‌شاخ‌ها است.

سری جدید این پنجشنبه را در نتفلیکس تماشا کنید و دنیای مسحور کننده تک شاخ ها را با شخصیت هایی که کودکان مطمئناً با آنها ارتباط برقرار می کنند، کشف کنید. این مجموعه فقط شروع است، زیرا Spin Master محصولات آینده و چیزهای دیگری را برنامه ریزی کرده است که بچه ها نمی خواهند از دست بدهند!

منبع: https://thetoyinsider.com/unicorn-academy-netflix/

  چرا نباید در صبح بخیر آریزونا از Temu اسباب بازی بخرید؟