“لولا و ترول” به کودکان کمک می کند تا با قلدری مبارزه کنند

همانطور که کودکان خردسال از طریق یادگیری اجتماعی و عاطفی پیشرفت می کنند، کتاب ها می توانند منبع خوبی باشند. کتاب تصویری جدید از روزنامه نگار برنده جایزه پولیتزر و نیویورک تایمز نویسنده پرفروش، کانی شولتز، یکی از منابعی است که می تواند الهام بخش کودکان با درس های دوستی، شجاعت و مهربانی باشد.

لولا و ترول لولا را دنبال می کند، یک دختر جوان شاد که بر قلدری و شک و تردید به خود غلبه می کند تا متوجه شود که عشق و مهربانی ابرقدرت او هستند. سندی رودریگز تصاویر آبرنگی را ارائه می دهد که احساسات و سناریوهای واقعی زندگی را به شیوه ای مناسب برای کودکان به تصویر می کشد.

لولا عاشق مدرسه، زمان بازی و سگ خیالی خود، تانک است. تنها چیزی که او دوست ندارد پیاده روی به مدرسه است، جایی که باید با قلدر محله، که لباس ترول می پوشد و با صدای او همه چیز را درباره لولا، از موهایش گرفته تا کفش هایش، مسخره می کند، تلاقی کند. لولا شروع به باور ترول می کند و سعی می کند شخصیت او را تغییر دهد تا او او را تنها بگذارد. خوشبختانه، لولا به دنبال آرامش در کتابفروشی مورد علاقه خود، عطسه زنبور عسل است، جایی که صاحبش، خانم اسنیسبی، به لولا یادآوری می کند که او عاشق موهای مجعد، لبخند درخشان و صدای بلندش است. هیچ ، نمی تواند این چیزها را از او بگیرد. لولا به یاد می آورد که به اندازه کافی شجاع است که از خود و دیگران دفاع کند، و به اندازه کافی قوی است که در حین پیشنهاد دوستی، قلدر را مسئول نگه دارد.

  بررسی تخصصی اسباب بازی: بازی پرتاب تبر پریمیوم ورزشی EastPoint

ایده این کتاب از توییتی از شولتز گرفته شد که توجه کیسی مک اینتایر، ویراستار Razorbill را به خود جلب کرد. بر اساس گزارش انجمن ملی روانشناسان مدرسه و با هم در برابر قلدری، بیش از 33 درصد از دانش آموزان دبستانی گزارش دادند که در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. لولا و ترول خوانندگان در هر سنی را تشویق می کند تا از نقاط قوت خود استفاده کنند و با همدلی و مهربانی در مقابل قلدرها بایستند. شولتز همچنین از کتاب‌ها و یک کتابفروشی مستقل محلی تجلیل می‌کند و جادو و تأثیر آنها را بر خوانندگان و جوامع به اشتراک می‌گذارد.

لولا و ترول در تاریخ 6 فوریه 2024 با قیمت 18.99 دلار به فروش می رسد و برای کودکان 4 سال به بالا توصیه می شود.

منبع: https://thetoyinsider.com/lola-and-the-troll-book-news/