قسمت های جدید Bluey Bring Family Fun در ژانویه

بلوی، بینگو و کل باند برای قسمت های بیشتر پر از تخیل، دوستی و خانواده بازگشته اند!

مجموعه تلویزیونی استرالیایی آبی با کمک به بچه ها و والدین در درس های زندگی که همه می توانیم قدردانشان باشیم، آماده است تا در سال جدید زنگ بزند. مقدار کمی آبی هواداران در سال جدید منتظر چیزهای زیادی هستند. ما قبلاً در مورد ویژه آینده “The Sign” به شما گفته ایم، اما Disney+ همچنین 10 مورد جدید دریافت خواهد کرد. آبی قسمت‌های این 12 ژانویه، شامل همه چیز از سفرهای ساحلی گرفته تا سرسره‌های آبی.

یکنوع بازی شبیه لوتو یک نمایش عالی ارائه می دهد و در یک قسمت جدید بگویید. | منبع: Disney+

در “Cubby”، بلوی و بینگو یک خانه (جعبه سقف) برای حیوان عروسکی مورد علاقه خود کیمجیم می سازند. بعد، Boss Blue یک کارمند جدید در Bingo در “Exercise” استخدام می کند. «Relax» بلوی و بینگو را در یک سفر خانوادگی نشان می‌دهد که به جای رفتن به ساحل، اتاق هتل را زیر و رو می‌کنند. ساحل در “Stickbird” نقش می بندد، زیرا مامان به بلوی نشان می دهد چگونه پرتاب کند و پدر و بینگو با چوب بازی می کنند. برای تکمیل سفر به ساحل، بینگو در «نمایش و بگو» یک ساحل کوچک با خود می آورد.

بلوی برای کشیدن اژدها در «اژدها» به کمک نیاز دارد و «دختران وحشی» کوکو، ایندی و کلویی تصمیم خواهند گرفت که کدام بازی را انجام دهند. نمایشگرهای دوربین مداربسته فرصتی برای بازی تخیلی در «تلو شاپ» است. “Slide” باعث می شود بینگو و لیلا بخواهند از یک سرسره آبی جدید لذت ببرند. در نهایت، “کریکت” کمی رقابت دوستانه را به همراه خواهد داشت زیرا پدران محله کریکت بازی می کنند.

  ویژه عروسی Peppa Pig با ستاره های مهمان کیتی پری و اورلاندو بلوم

طرفداران Bluey کوچولو باید منتظر چیزهای زیادی در سال جدید باشند. چه بچه‌ها فیلم ویژه 28 دقیقه‌ای جدید را تماشا کنند و چه قسمت‌های جدید را در Disney+ تماشا کنند، تمام لذت Bluey در سال 2024 برای آنها اینجاست. همه 10 قسمت جدید برای پخش جریانی بعداً در 12 ژانویه در دسترس خواهند بود. پخش در کانال دیزنی و دیزنی جونیور.

منبع: https://thetoyinsider.com/january-2024-bluey-news/