«فیلم پرندگان خشمگین 3» به زودی در سینماها می آید

پرندگان عصبانی به صفحه بزرگ بازگشته است.

Rovio Entertainment Co، SEGA و شرکت تولید Namit Malhotra، Prime Focus Studios، در حال ساخت قسمت سوم این مجموعه فیلم با الهام از بازی موبایل موفق هستند.

الکساندر پلتیه نورماند، مدیر عامل پرندگان خشمگین، گفت: «برند پرندگان خشمگین هیچ حد و مرزی نمی شناسد، و ماجراجویی پرندگان خشمگین نشان می دهد که چگونه دنیاها و داستان های خلق شده در بازی های ما می توانند به راحتی از قلمرو سینما و فراتر از آن فراتر روند سرگرمی. Rovio کاملا متعهد به ایجاد سرگرمی هایی است که تخیل را در پلتفرم های مختلف جرقه می زند.

جیسون سودیکیس و جاش گد در این فیلم جدید نقش رد و چاک را دوباره ایفا خواهند کرد و اخبار بازیگری بیشتری در راه است. فیلم پرندگان خشمگین 3 جان رایس کارگردانی خواهد کرد که اولین کارگردانی را نیز بر عهده داشت پرندگان خشمگین، و بیویس و بات هد جهان را می سازند در حالی که فیلمنامه توسط توروپ ون اورمن نوشته خواهد شد که او نیز روی آن کار کرده است انگری بردز 2، زمان ماجراجویی، و فلاپجک.

دو مورد اول پرندگان عصبانی این فیلم ها بیش از 500 میلیون دلار در گیشه فروش کردند. حالا که فیلم جدیدی در راه است، شاید وقت آن رسیده که دوباره آن را تماشا کنیم!

منبع: https://thetoyinsider.com/angry-birds-movie-3-news/

  "Spidey and His Incredible Friends" به باشگاه Tonies می پیوندد