فصل Spookley با محتوای بیشتر و ظاهر رویداد گسترش می یابد

«فصل اسپوکلی» فقط مربوط به هالووین نیست!

Spookley the Square Pumpkin اکتبر شلوغی داشت، مملو از معرفی محصولات و صدها رویداد با موضوع هالووین در سراسر کشور. او نه تنها یک کتاب و موزیک ویدیو جدید منتشر کرد، بلکه یک خط مخملی GUND، یک چهره جدید تونی که به سرعت فروخته شد، و برای اولین بار در Target در قفسه ها ظاهر شد. با این حال، نماد تعطیلات هنوز به پایان نرسیده است. خانه اسپوکلی، مزرعه هالیدی هیل، راه اندازی محتوای جدید و رویدادهایی را برای بچه ها اعلام کرد تا با بطری آب مکعبی مورد علاقه خود در طول فصل تعطیلات زمستانی سرگرم شوند.

ابتدا، اسپوکلی در یک موزیک ویدیوی متحرک جدید به نام “شکر باش – سپاسگزار باش” بازی خواهد کرد. این ویدیو که توسط تیم سازنده فیلم‌های انیمیشن Spookley تهیه شده است، آهنگ جدیدی از نویسنده/خالق جو ترویانو را در مورد چیزهای زیادی که باید برای هر روز از سال قدردانی کرد، ارائه می‌کند. این ویدئو مکمل کتاب مزرعه هالیدی هیل 2012 است، Spookley the Square Pumpkin، خانواده ای که باید به خاطرش سپاسگزار بود. «ممنون باش – سپاسگزار باش» در تاریخ 7 نوامبر در Disney Junior، DisneyNOW و YouTube عرضه خواهد شد.

  فروش روز یاد زمین

اسپوکلی و بچه گربه های کریسمس | منبع: مزرعه هالیدی هیل

اواخر این ماه، آخرین کتاب مزرعه هالیدی هیل، اسپوکلی و بچه گربه های کریسمس (9.95 دلار) به طور انحصاری در Barnes & Noble در دسترس خواهد بود. این کتاب داستان انیمیشن ۴۵ دقیقه‌ای ویژه تعطیلات «اسپوکلی و بچه گربه‌های کریسمس» را که هر ساله از شبکه‌های Disney Junior و Netflix پخش می‌شود، به صورت شعر بیان می‌کند. دارای تصاویری از انیمیشن ویژه است و پیامی دلگرم کننده در مورد قدرت مهربانی و دوستی ارائه می دهد.

برای جشن گرفتن این راه اندازی، اسپوکلی در دو ماه آینده در رویدادهای سراسر کشور حضور خواهد داشت. Spookley تا 5 نوامبر به حضور خود در Sesame Place Philadelphia’s “Halloween Spooktacular” ادامه خواهد داد و سپس اولین حضور خود را در بازار آمریکا (MoA) در بلومینگتون، مینه سوتا در روزهای منتهی به روز شکرگزاری انجام خواهد داد. اسپوکلی همچنین در فروشگاه ها و مدارس مختلف Barnes & Noble در سراسر کشور به طرفداران خوش آمد می گوید و در پیاده روی Autism Speaks در آستین، لس آنجلس و میامی شرکت خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Spookley the Square Pumpkin and Holiday Hill Farm، از وب سایت رسمی Spookley به نشانی spookley.com دیدن کنید.

منبع: https://thetoyinsider.com/spookley-holiday-season-2023-content-events-news/