فروشگاه اینترنتی باغ کتاب >محصولات

فروشگاه اینترنتی باغ کتاب > محصولات

جهت خرید بازی مهیج برای خردسالان، بسته به جنسیت آنها، از میان دو گروه بازی فکری دخترانه و پسرانه انتخاب نمائید. بازی‌های مختص کودکان براساس رده سنی و جنسیت کودک تجربه‌های مهیج‌تری برایشان رقم می‌زنند. در این بخش سعی کرده‌ایم تا با دسته بندی متفاوت بازی‌های فکری و آموزشی کودک، انواع مختلف اسباب بازی‌ها و انواع بازی‌های فکری و آموزشی را برای سنین مختلف عرضه کنیم. با مطالعه‌ی این مطالب می‌توانید با انواع مختلف اسباب بازی‌ها از کودک خود شناخت بیشتری پیدا کنید. با توجه به اهمیت ویژه‌ای که اسباب بازی در ذهن و روح کودک دارد اسباب بازی فکری و آموزشی یکی از بهترین ابزار شناخت استعدادهای کودک است.

  • شروع این کار از سنین پایین کمک می‌کند تا در بزرگسالی بهتر از مغز خود استفاده کنیم.
  • کودک دانا با مجموعه کاملی از ابزارهای آموزشی بازی های فکری در حوزه کودک و نوجوان محصولات خود را عرضه می دارد.
  • سایت آر اس بی یو با هدف افزایش آگاهی کاربران قبل از خرید، در تلاش است هوشمندانه ترین انتخاب ها را به مخاطبان معرفی کند.
  • برای مثال بازی راز جنگل که یک بازی بالا بردن حافظه است با کمک داستانی که دارد در بازیکن هیجان ایجاد می‌کند.

بنابراین مکانیزم‌های کاربردی این دسته از بردگیم ها پیچیدگی خاصی نداشته و از یکنواختی بیشتری برخودار هستند. دقت و تمرکز بالا از جمله توانایی‌های لازم برای پیروزی در این سری از بازی ها به شمار می‌روند. با این حال بازی های انتزاعی بسیار جذاب و پرطرفدار هستند و یک فضای فوق العاده مفرح و رقابتی را برای شما ایجاد می کنند. همچنین با استفاده از فیلتر های سایت میتونید بازی فکری های مناسب برای سنین مختلف دخترانه و پسرانه رو سریعتر پیدا کنید. فارغ از هر چیزی باید بگوییم که بازی های فکری دارای قیمت های بسیار بالا و نجومی نمی باشند و می توان به راحتی آن ها از فروشگاه های آنلاین و فروشگاه های فیزیکی و یا حضوری تهیه نمود.

  "Stumble Guys" قدرت را با Masters of Universe به ارمغان می آورد

جدیدترین محصولات اضافه شده

بازي دست چين يكي از پرفروش ترين بازي هاي گروهي براي تقويت همزمان مهارتهاي دقت، تمركز، سرعت عمل و هماهنگي چشم و دست است. افزایش سرعت واکنش در کودکان موجب افزایش قدرت تصمیم گیری می شود. آنها باید از مهارت‌های تحلیلی و استدلالی خود استفاده کنند و تصمیم بگیرند هر بلوک‌ در چه موقعیتی بهترین عملکرد را دارد و چه تنظیماتی سازه‌ی آنها را مقاوم می‌سازد. علاوه بر این، اگر آنها در طول فرآیند ساخت و ساز با مانع یا چالش‌هایی مواجه شوند، باید بتوانند راه حل‌های خلاقانه ای برای غلبه بر آنها ارائه دهند. معمولا افراد برای سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت خود به سمت بازی‌ها می‌روند؛ پس بهتر است بازی را انتخاب کنید که به آن علاقه داشته باشید تا در طول زمان بازی احساس لذت کنید.

پازل چوبی ماشین موستانگ ۳D کد H213

اهمیت بازی‌های فکری از این جهت است که علاوه بر اینکه سرگرم کننده و تازه هستند، توانایی ذهنی، تمرکز، EQ و IQ فرد را به چالش کشیده و در نهایت منجر به برتری این توانایی‌ها در فرد می‌شوند. انتخاب وسایل بازی متناسب با سن کودک تنها به دلیل سرگرمی و آموزش وی نیست، بلکه مساله‌ای مهم‌تر ایمنی بچه‌ها است. اگر سری به فروشگاه‌ های اسباب بازی بزنید، احتمالا متوجه می‌شوید که انتخاب وسیله بازی برای کودک‌ تان کمی سخت است.

سایت آر اس بی یو با هدف افزایش آگاهی کاربران قبل از خرید، در تلاش است هوشمندانه ترین انتخاب ها را به مخاطبان معرفی کند. در سال 1958 ، یک روان‌شناس به نام هنری فاندر این عامل را کشف کرد. این عامل باعث می‌شود فردی که خود را باور دارد اعتماد به نفس داشته باشد، با تلاش بیشتری تلاش کند و برای مشکلات و سختی‌های زندگی راه حل مناسبی پیدا کند. بنابراین افرادی که اعتماد به نفس دارند، در زندگی موفق‌تر هستند. این بازی برای آشنایی کودک با اشکال هندسی مختلف و درک این موضوع که هر تصویری را می‌توان با ترکیب این اشکال ایجاد نمود، ساخته شده است. این بازی حاوی ۲۴ معما در سه سطح پیچیده، متوسط و ساده است و در کنار هر معما، تصویری از موضوع موردنظر وجود دارد تا روند تجسم کودک را بهبود بخشد.

  نگاهی به امتیازات کاربران Acolyte