عضو بازیگران SNL در پادکست جدید The Grinch را بازی می کند

گرینچ میکروفون را برمی دارد و به عنوان پادکستر حرفه جدیدی را آغاز می کند.

استودیوی پادکست Wondery با Dr. Seuss Enterprises همکاری می کند تا راه اندازی شود این برنامه گفتگوی تعطیلات گرینچ است، یک پادکست تعطیلات که از 1 نوامبر تا 1 دسامبر اجرا می شود. 21. صداپیشگی The Grinch را جیمز آستین جانسون، یکی از بازیگران سریال Saturday Night Live (SNL) بر عهده خواهد داشت که به خاطر برداشت هایش از شخصیت های سیاسی شهرت دارد.

من همیشه با The Grinch احساس خویشاوندی داشته‌ام، و در حالی که برخی از بازیگران این نقش را با میله‌ای 39 و نیم فوتی لمس نمی‌کنند، مفتخرم که در طول این کار، صدای پشت سر شخصیت اسفناک مورد علاقه همه باشم. زمان تعطیلات،” جانسون گفت. قرار گرفتن در کفش های شخصیت – یا بهتر است بگوییم پاهای سبز و پرمو – یک ماجراجویی دیوانه کننده و ارزشمند بود. من نمی توانم منتظر بمانم تا شنوندگان به طور زنده در Who-Ville به ما بپیوندند تا به شرارت بپردازند، و شاید حتی کمی سرگرم شوند.

در هر قسمت، گرینچ با مهمانان مشهوری از جمله شاون جانسون ایست، دارنده مدال طلای المپیک، کودی رودز، سوپراستار WWE، بازیگر اسکای جکسون، بابی مونیهان یکی از بازیگران SNL و پاتون اسوالت، کمدین و بازیگر می نشیند، که سعی خواهد کرد گرینچ را متقاعد کند روح کریسمس را در آغوش بگیرید

قسمت اول در تاریخ 1 نوامبر در Wondery+ منتشر می شود و در 6 نوامبر به طور گسترده در دسترس قرار می گیرد. چه راهی برای آماده شدن برای تعطیلات بهتر از گوش دادن به پادکست The Grinch در راه مدرسه در صبح است؟

  بررسی تخصصی: Moose Toys Pickeball Blast

منبع: https://thetoyinsider.com/tis-the-grinch-holiday-talk-show-podcast-launch/