عروسک Peek-A-Boo JJ سرگرمی تعاملی و مقرون به صرفه ای را برای کوکاملون به ارمغان می آورد

نمایش کوکاملون ممکن است یک پدیده نسبتاً جدید در دنیای سرگرمی های پیش دبستانی باشد، اما بازی مخفی کاری برای قرن ها مورد توجه کودکان نوپا بوده است. امروز، مدرسه قدیمی با مدرسه جدید برای جدیدترین اسباب بازی مخمل خواب دار تعاملی CoComelon ملاقات می کند.

عروسک CoComelon Peek-A-Boo JJ از Jazwares برای نوزادان 18 ماهه به بالا طراحی شده است و بر اساس یک اصل بسیار ساده ساخته شده است. با استفاده از یک سوئیچ در پایین وزنه، یک بزرگسال می تواند عروسک را روشن کند. سپس بچه ها یا بزرگسالان نت بزرگ موسیقی را روی پای جی جی فشار می دهند. بازوهای عروسک جی‌جی بالا و پایین می‌رود و صورتش را با هندوانه در دستانش پنهان می‌کند (لوگوی کوکاملون، همانطور که طرفداران می‌دانند!) قبل از اینکه دوباره آن را آشکار کند، طبق روش سنتی peek-a-boo.

وقتی دست‌های جی‌جی بالا و پایین می‌رود، بچه‌ها 17 صدای مختلف جی‌جی، از جمله یک آهنگ کوتاه، خنده و غیره را می‌شنوند. با فشار ساده نت موسیقی، کودکان هر یک از بخش‌های آهنگ «پیک‌آ بو» را می‌شنوند. کوکاملون یا یک رشته جملات، برای یک تجربه کلی که حدود 30 ثانیه طول می کشد. به نظر می رسد مدت زمان مناسبی باشد: آنقدر طولانی نیست که شما، بزرگسالان، برای توقف آن بی تاب باشید، اما به اندازه ای طولانی است که احساس نکنید دائماً دکمه موسیقی را فشار می دهید تا کودکان را سرگرم کنید.

اگرچه الگوی بازی این اسباب بازی بسیار ساده است، اما به همان دلیلی که بازی peek-a-boo کار می کند. برای نوزادان و کودکان نوپا سرگرم کننده خواهد بود، آنها را با شخصیتی که می شناسند و یک فعالیت چندحسی متناسب با سن که می توانند تقلید کنند درگیر می کند.

  Mattel برنامه موبایل «توماس و دوستان: بیایید رول» را معرفی کرد

عروسک Peek-A-Boo JJ همچنین بدنه ای نرم دارد و از یک تکه ساخته شده است، بنابراین برای بازی و نوازش در حال حرکت ایده آل است. به علاوه، به اندازه کافی بادوام است تا در برابر واقعیت های خشن بازی کودکان نوپا مقاومت کند. هندوانه را با تمام وجودم کشیدم و محکم به دستان جی جی چسبید.

علاوه بر این، عروسک Peek-A-Boo JJ 24.99 دلار قیمت دارد، که آن را به یک گزینه هدیه مناسب برای دوستداران کوکاملون کوچک در زندگی شما تبدیل می کند. سلام، می بینیم که در اسرع وقت این را به لیست خرید خود اضافه می کنید.


COCOMELON PEEK-A-BOO JJ

کودکان نوپا می توانند پای جی جی را فشار دهند تا یک بازی مخفی کاری انجام دهند و همراه با آهنگ “Peek a Boo” کوکاملون آواز بخوانند. این اسباب بازی مخمل خواب دار دارای 17 صدا، عبارات و حرکات تعاملی است که از کوکاملون الهام گرفته شده است.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/cocomelon-peek-a-boo-jj-doll-review/