عروسک های سبک Bae یکی از ملزومات شیک پوشان جوان هستند

شعار Style Bae، سری جدید عروسک‌های Just Play، «مدهایی که می‌چسبند» است. وقتی از نزدیک به اسباب بازی نگاه کنید، متوجه می شوید که چرا این شعار مناسب است. نه تنها مدل بازی اسباب‌بازی به شدت مبتنی بر برچسب است، بلکه مطمئناً این مجموعه برای مدتی باقی خواهد ماند.

Style Bae ترکیبی جالب از عروسک های مد، عروسک های کاغذی و فعالیت های هنری و صنایع دستی است. هر Style Bae که برای کودکان 4 سال به بالا طراحی شده است، دارای یک سر سه بعدی با موهای بلند، نرم و ریشه دار است که بچه ها می توانند حالت دهند و بدنه پلاستیکی صافی دارد. مسلماً نتیجه بصری در نگاه اول کمی عجیب است. اما قول می دهیم، بسیار منطقی است.

عروسک‌های مد به دلیل مقرون به صرفه بودن و پتانسیل بی‌پایان برای بازی تخیلی، مدت‌هاست که یک بازی اصلی بوده‌اند. با این حال، برای برخی از کودکان نوپا، هیجان‌انگیزترین راه برای بازی با این عروسک‌ها عمدتاً به بخش «مد» بستگی دارد: لباس پوشیدن عروسک‌ها، حالت دادن به موهایشان، و تغییر لباس‌ها و لوازم جانبی آن‌ها برای ایجاد ظاهری عالی. با این حال، جمع آوری لباس عروسک کافی برای این نوع چرخش گسترده مد می تواند گران باشد و فضای زیادی را اشغال کند. اینجاست که Style Bae وارد می شود.

  بررسی تخصصی: Jazwares Spidey and His Incredible Friends Metals City Track Set

هر یک از این عروسک‌های با بدنه تخت مجموعه‌ای از لباس‌های ساخته شده از برچسب‌های قابل استفاده مجدد ارائه می‌شوند. این لباس‌ها روی ورقه‌های برچسب قرار می‌گیرند که به معنای واقعی کلمه در کمد آویزان هستند، بنابراین بچه‌ها می‌توانند به راحتی آن‌ها را ورق بزنند. هر یک از شش برگه برچسب شامل یک لباس کامل (بالا، پایین، لوازم جانبی و کفش) است، اما بچه‌ها می‌توانند قطعات را برای صدها ترکیب با هم ترکیب کنند. خود استیکرها به راحتی جدا می شوند و می چسبند، اما بچه های کوچکتر ممکن است به کمک کمی نیاز داشته باشند. این مجموعه حتی با ابزاری همراه است که درآوردن و چسباندن لباس ها را آسان تر می کند!

جلوه این استیکرها بسیار شبیه به بازی با عروسک های کاغذی است که به خودی خود سرگرم کننده بسیار خوبی است. با این حال، Style Bae آن را یک گام فراتر می برد، زیرا سر سه بعدی و موهای ریشه دار عروسک تجربه یک ظاهر طراحی شده را تا حد زیادی گسترش می دهد. علاوه بر لباس، هر Style Bae با مجموعه‌ای از لوازم جانبی مو و سر مانند عینک آفتابی، هدفون، شانه، کش مو، گیره و گردن‌بند عرضه می‌شود. از آنجایی که این عروسک مستقل است، بچه ها حتی می توانند لوازم جانبی را به سایر قسمت های عروسک اضافه کنند، از جمله کمربند، دستبند و تلفن همراه.

Style Bae بر روی یک پایه محکم قرار می گیرد که سبک دادن به عروسک را برای بچه ها آسان تر می کند. با این حال، اگر بچه‌ها ترجیح می‌دهند عروسک را صاف بخوابانند تا برچسب‌ها اضافه کنند یا تجربه بازی تخیلی واقعی‌تری داشته باشند، بیرون آوردن عروسک از پایه آن بسیار آسان است.

  تاریخ + مکان جدید برای جشنواره شگفت انگیز بانکوک 2024 اعلام شد

در نهایت، این جزئیات است که واقعاً Style Bae را متمایز می کند. مو فوق العاده نرم و بدون گره خوردن است. دستورالعمل های واضحی در مورد نحوه تمیز ، برچسب های قابل استفاده مجدد برای طولانی تر شدن چسبندگی آنها وجود دارد. حتی برچسب های اضافی وجود دارد که بچه ها می توانند برای تزئین پایه و قفسه کمد Style Bae استفاده کنند. حتی بزرگسالان مطمئناً اوقات خوبی را با این اسباب بازی خواهند گذراند – ما مطمئناً این کار را انجام دادیم!

تنها هشداری که در مورد این مجموعه به والدین می دهیم؟ لوازم جانبی بسیار کوچک هستند و هیچ راه حل ذخیره سازی در مجموعه گنجانده نشده است. ما به شدت توصیه می کنیم که یک کیسه پلاستیکی در دست داشته باشید تا قطعات را بعد از زمان پخش ذخیره کنید.

علاوه بر این، قیمت هر Style Bae کمتر از 20 دلار است. تا کنون، چهار عروسک مختلف برای جمع آوری وجود دارد: کنزی، کیکی، دیلن و هارپر. این شخصیت ها دارای رنگ های متنوعی از پوست هستند و هر دختر حس مد متفاوتی دارد. کنزی یک ستاره پاپ پانک است، دیلن از Y2K الهام گرفته است، هارپر یک “ملکه لباس های خیابانی” است، و کیکی همه چیز در مورد سبک کی پاپ است.

بیش از یک Style Bae دریافت کنید و امکانات برای شیک پوشان واقعا بی پایان است!


BAÉ STYLE

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/style-bae-review/