عاشق PatPat x LOL Surprise جدید شوید! مجموعه این روز ولنتاین

این روز ولنتاین را با پوشیدن داغ‌ترین کلکسیون‌هایی که می‌توانید پیدا کنید بگذرانید!

LOL سورپرایز از MGA Entertainment! این عروسک ها در میان کلکسیونرهای کوچک در سراسر جهان محبوب هستند. به لطف همکاری جدید با PatPat، اکنون بچه ها می توانند به اندازه شخصیت های برند مورد علاقه خود شیک باشند. شگفتی PatPat x LOL! این مجموعه درست به موقع برای روز ولنتاین منتشر شده است (با تمام رنگ های صورتی و قرمز که با آن همراه است)، به بچه ها فرصت می دهد تا لباس مورد علاقه خود را برای این مناسبت انتخاب کنند.

مجموعه جدید به اندازه کافی برای پوشش یک کمد لباس کامل، با 50 سبک مختلف از LOL Surprise! لباس ها. بچه ها می توانند لباس های جدید، شلوار، تی شرت، مایو، ژاکت و خیلی چیزهای دیگر را تهیه کنند. بسیاری از لباس‌ها کاملاً تجسم سبک روز ولنتاین هستند، با طرح‌های قلب قرمز، زرق و برق صورتی و دیگر تم‌ها. شخصیت هایی مانند دیوا و شطرنجی چیکا همیشه بسیار شیک هستند زیرا تضمین می کنند که این لباس ها برجسته خواهند شد.

  Mattel کلودیا شیفر باربی را برای مدل های نوپا عرضه می کند

بچه‌هایی که نمی‌توانند در برابر همکاری خوب شخصیت‌ها مقاومت کنند، می‌توانند از PatPat بیشتر بهره ببرند. این شرکت لباس هایی با شخصیت های مورد علاقه دیزنی ارائه می دهد. پاترول، خوک پپاو بیشتر.

با قطعات جدید PatPat x LOL Surprise، کمد لباس شیک پوش کوچک زندگی خود را تازه کنید! مجموعه. این مجموعه هم اکنون در فروشگاه اینترنتی PatPat موجود است.منبع: https://thetoyinsider.com/patpat-lol-surprise-launch/