طرفداران Peppa Pig در یک پارک موضوعی جدید پذیرایی خواهند شد

یک پارک موضوعی جدید اوینکتاستیک به شمال تگزاس می آید.

Hasbro پس از راه‌اندازی موفقیت‌آمیز پارک موضوعی Peppa Pig در فلوریدا در سال 2022، پارک موضوعی جدیدی را با مشارکت Merlin Entertainment راه‌اندازی کرد. ریچلند هیلز شمالی، تگزاس، میزبان دومین پارک موضوعی مستقل در ایالات متحده با الهام از امتیاز پیش‌دبستانی Hasbro خواهد بود. . . این پارک که در قلب تگزاس شمالی واقع شده است، تنها چند مایل از Peppa Pig World of Play، یک جاذبه سرپوشیده که دارای مناطق بازی رایگان طراحی شده برای کودکان پیش دبستانی است، فاصله دارد.

پارک موضوعی جدید به گونه‌ای طراحی شده است که تجربه نهایی برای بچه‌های کوچک باشد، با ترکیبی از سواری‌های تعاملی و مکان‌های بازی موضوعی با نمایش شخصیت‌ها و سینمای سرپوشیده برای سرگرمی‌های کنترل‌شده دما. هر گوشه ای از پارک برای کودکان پیش دبستانی طراحی شده است، از اولین ترن هوایی آنها و بازی های نمایشگاهی با کل خانواده تا ماجراجویی در مسیر پدال که مخصوصا برای کودکان طراحی شده است.

پنج سواری جدید در حال حاضر در دست ساخت هستند. Roller Coaster Daddy Pig یک ماجراجویی خانوادگی هیجان انگیز برای بازدیدکنندگان کوچک شجاع است. سوار ماشین قرمز نمادین Daddy Pig شوید و زمانی که آقای Bull “Digs the Road” شما را به کاوش پیچیده میانبر جدید Daddy Pig می فرستد، به یک ماجراجویی غیرمنتظره بروید. بالون سواری Peppa Pig یک چرخ و فلک هوایی است و قایق سواری دزدان دریایی سگ بزرگ بچه ها را دعوت می کند تا در جستجوی گنج پنهان دریانوردی کنند. در Grampy Rabbit’s Dinosaur Adventure، کوچولوها می توانند شگفتی های ماقبل تاریخ را کشف کنند. در نهایت، زمانی که چکش زنگ را به صدا درآورد، بازی Mr. Bull’s High Striker به سمت آسمان خانواده شما می پرد.

  الف در قفسه کریسمس امسال به ساحل می رود

این پارک همچنین شامل مناطق بازی و جاذبه های اضافی خواهد بود. پد آب‌پاش گل‌آلود، منطقه‌ای پرجنب‌وجوش با فواره‌های آب‌پاش، سرسره‌ها و دیگر شگفتی‌های آبی برای خنک نگه داشتن بچه‌ها در یک روز گرم است. تور دوچرخه سواری Peppa’s Pedal و مسیر سه چرخه جورج از بچه های کوچک دعوت می کند تا در یک ماجراجویی کمپینگ در جنگل پدال بزنند. The Fun Fair یک ماجراجویی سرگرمی پر از بازی ها و جاذبه های رایگان است، از جمله بالون هوای گرم Miss Rabbit. پس از اینکه کودکان راه خود را از طریق پیچ و خم در باغ خوک بزرگ می‌گذرانند، قلعه جورج فقط منتظر کاوش است. بچه ها می توانند از گلخانه پدربزرگ خوک دیدن کنند تا ببینند چه چیزی رشد می کند.

خانه درختی Peppa Pig یک خانه درختی نه چندان بلند با سرسره تا انتهای آن است. منطقه بازی ربکا رابیت کودکان را تشویق می کند تا هنگام پریدن، خزیدن یا پریدن برای کشف سوراخ های خرگوش فعال باشند. کودکان می توانند آنچه را که ردپای مرموز بر روی زمین در مسیر طبیعت مادام غزال باقی گذاشته است، کشف کنند. نمایش تایم آرنا مستر سیب زمینی دارای صحنه ای است که در طول روز سرگرمی های زنده را ارائه می دهد. در نهایت، سینما به کودکان این امکان را می دهد که استراحت کنند و برخی از قسمت های مورد علاقه خوک Peppa را روی صفحه نمایش بزرگ تماشا کنند.

  Hot Toys The Phantom Menace Droideka (MMS755) شکل مقیاس 1/6

انتظار می رود که پارک موضوعی Peppa Pig سال آینده افتتاح شود.

منبع: https://thetoyinsider.com/peppa-pig-theme-park-north-texas-news/