طراحی ستاره: آجرهای فضایی LEGO ESA به نمایش گذاشته شده است

LEGO Space معنای کاملاً جدیدی پیدا می کند.

آژانس فضایی اروپا (ESA) اخیراً از آجرهای لگو الهام گرفته است، زیرا بر روی طرح‌هایی برای سکوهای پرتاب و پناهگاه‌هایی برای فضانوردانی که به سمت ماه می‌روند کار می‌کرد. آجرهای این سازمان شبیه آجرهای لگو هستند، اما به صورت سه بعدی با گرد و غبار شهاب سنگ پرینت شده اند تا قابلیت زیست این ماده را آزمایش کنند. LEGO قصد دارد این آجرها را به نمایش بگذارد و سازندگان جوان را برای رسیدن به ستاره ها ترغیب کند.

با استفاده از تیم ESA از سیستم LEGO System-in-Play برای پیشبرد سفرهای فضایی، به کودکان نشان می دهد که آسمان در ساختن با آجرهای لگو واقعاً محدود است و ما امیدواریم که بچه ها را تشویق کند که سعی کنند پناهگاه های فضایی خود را بسازند. !

دانیل میهان، مدیر خلاق گروه LEGO

پانزده آجر فضایی ESA در فروشگاه‌های منتخب لگو در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، آلمان، فرانسه، دانمارک، اسپانیا و استرالیا و همچنین در خانه LEGO در Billund، دانمارک به نمایش گذاشته خواهد شد.

طراحان ESA امیدوارند آجرهایی را با استفاده از سنگ سنگی موجود در ماه بسازند، ماده ای شبیه به غبار شهاب سنگی آزمایش شده. اکنون می توان از آجرهای فضایی چاپ شده برای آزمایش نسخه های کوچک مقیاس طرح های سازه ای بزرگتر استفاده کرد.

آجرهای فضایی ESA با گرد و غبار شهاب سنگ چاپ شده بودند. | منبع: LEGO

آیدان کاولی، دانشمند ارشد ESA می‌گوید: «تیم‌های ما روی آینده سفرهای فضایی کار می‌کنند و نه تنها از آنچه بالای سرمان است، بلکه از چیزهایی که می‌توانیم روی زمین پیدا کنیم نیز الهام گرفته‌اند. هیچ‌، تا به حال سازه‌ای روی ماه نساخته است، بنابراین ما باید نه تنها چگونگی ساخت آن‌ها، بلکه باید با چه چیزی بسازیم، چون نمی‌توانیم هیچ ماده‌ای را با خود ببریم.»

  بررسی تخصصی: عروسک پرنسس آریل دختر آمریکایی Mattel

لگو با اکتشافات فضایی غریبه نیست، با تعدادی مجموعه الهام گرفته از جهان گسترده تر فراتر از زمین. این شرکت آجرهای فضایی ساخته شده توسط ESA را در فروشگاه های لگو ایالات متحده در بلومینگتون، مینه سوتا به نمایش خواهد گذاشت. دیزنی اسپرینگز، فلوریدا؛ میدان برج آب، شیکاگو؛ استراحتگاه دیزنی لند، کالیفرنیا؛ و خیابان پنجم، در نیویورک، و همچنین در تعدادی از مکان ها در سراسر جهان.

منبع: https://toybook.com/lego-esa-space-bricks-news/