صفحه اصلی بازاتو فروشگاه اسباب بازی و بازی های فکری

صفحه اصلی بازاتو فروشگاه اسباب بازی و بازی های فکری

کودکانی که دچار مشکلات یادگیری هستند اغلب بازی فکری را مفید و لذت‌بخش می‌دانند. از سوی دیگر، کودکان مبتلا به اتیسم نیز بازی‌های فکری را جذاب می‌دانند زیرا در این بازی‌ها قوانین و حرکات صحیح و اشتباه وجود دارد و تفاوت‌های جزئی اغلب حذف می‌شوند. این امر به کودکان مبتلا به اتیسم کمک می‌کند نقاط قوتشان موردتوجه قرار گیرد و آن‌ها احساس آرامش بیشتری کنند. به جرأت می توان گفت پرفروش ترین اسباب بازی فکری برای کودکان، “مکعب هوش اشکال” است. بلکه برای همه کودکانی که والدینشان دوست دارند، فرزند دلبندشان از هوش و خلاقیت بالایی برخوردار باشد، مناسب و ضروری است. هرچند که ممکن است همه این مزایا لزوماً توسط تحقیقات و شواهد پشتیبانی نشود، اما شکی نیست که این بازی ها پس از یک دوره چالش‌های روزانه، ذهن شما را تیزتر می‌کنند.

 • به جرأت می توان گفت پرفروش ترین اسباب بازی فکری برای کودکان، “مکعب هوش اشکال” است.
 • مرکز تخصصی کودک و نوجوان
  ارائه انواع تجهیزات بازی کودکان
  تهیه و توزیع سرگرمی های آموزشی و بازی های فکری، کتاب و سی دی
  وسایل و کیتهای آموزشی برای کلیه مقاطع تحصیلی
  ارائه انوع کف پوش و …
 • آیا بازی آن‌قدر جذاب است که بچه‌ها برای کامل کردن آن وقت بگذارند؟ مدت‌زمان بازی‌های فکری از چند دقیقه تا چند روز متفاوت است.
 • از این رو بازی های فکری می توانند راه خوبی برای سرگرم کردن و در عین حال یادگیری باشند.
  اسباب بازی برای کودکان در قلب در صبح بخیر آریزونا

در این بازی‌ها از اسباب‌بازی‌هایی مانند عروسک، خانه عروسکی، لوازم خانه کودکانه، لوازم آشپزی کودکانه و چادرها و خانه‌های کوچک کودکانه استفاده می‌شود. اگر کودک شما این وسایل را ندارد،‌ می‌توانید از وسایل مختلف دیگر مثل بالش، ملاقه و یا وسایل دیگر استفاده کنید. کودکانی که بیشتر بازی می‌کنند، بدون تردید از نظر ذهنی آمادگی بیشتری برای یادگیری خواهند داشت.

بازی فکری بروکا broka زینگو

شما با استفاده از اسباب بازی های فکری می توانید در توسعه فردی کودکانتان به شدت تاثیر بگذارید. معروف‌ترین بازی‌های رومیزی منچ، شطرنج(همین عکس)، تخته نرد و مار و پله هستند. انجام دادن این بازی‌ها باعث بهبود مهارت‌های ذهنی بازیکنان و ایجاد حس و حال خوب در آن‌ها می‌شود.

بازی‌های فکری

دوزتوی، مرکز فروش بازی های فکری در تهران تلاش دارد تا با معرفی این اسباب بازی های فکری تولید داخل، از این عزیزان حمایت به عمل آورده و به بازار فروش اسباب بازی فکری ایرانی رونق بخشد. آموزش دیده و مجرب، تمامی اطلاعات مربوط به انواع مختلف بازی فکری در تهران را به همشهریان عزیز تهرانی انتقال دهد. پس شما گرامیان می تواند با آسودگی خیال به این فروشگاه اسباب بازی فکری در تهران مراحعه کنید و تجربه ی خرید بازی فکری در تهران را به بهترین شکل ممکن احساس کنید.

اسباب بازی ست ابزار پسرانه وین فان Win Fun

تولید کنندگان و شرکت های پخش مرتبط با کالای کودک هم میتوانند جهت نحوه درج مشخصات و اطلاعات تماس خود ، با ما در ارتباط باشند. نمایندگی رباتیک آراد در کرج آماده فروش پکیج ربات و آموزش رباتیک در کلیه مقاطع می باشد. ربوایلام به عنوان نمایندگی شرکت صنایع رباتیک آرادبه منظورگسترش علم رباتیک همراه بارباتهای آموزشی،برگزاری مسابقات رباتیک درسطح شهرستان،استان وکشوربکارگیری نیروهای متخصص درزمینه رباتیک باد… مِریان در تیرماه سال 1395 توسط تنی چند ازعلاقه‌مندان حوزه باغبانی و کودک شکل گرفت. ایده اولیه‌ی شکل‌گیری آن اشاعه فرهنگ باغبانی کودک و تهیه محصولاتی مرتبط با این موضوع بود.

  المو و دوستانش همچنان دروس فصل 54 «خیابان کنجد» را به اشتراک خواهند گذاشت