شخصیت‌های جدید تابستان امسال به دنیای شرور دیزنی خواهند پیوست

فرنچایز Villainous در حال رشد است – دوباره! نسخه‌های جدیدی از قفسه‌های کلاسیک مدرن Ravensburger را در اواخر امسال خواهید یافت.

سه خط شرور وجود دارد: دیزنی، جنگ ستارگان و مارول. هر مجموعه دارای شخصیت‌هایی از برندهایی است که دوست دارید – و سایرین که دوست دارید از آنها متنفر باشید.

شر در یک جعبه سبز می آید! | منبع: Ravensburger

برای کسانی که به دنبال ورود به دنیای شرور دیزنی هستند، نسخه جدیدی از Disney Villainous: Introduction to Evil وجود خواهد داشت که دارای گیم پلی ساده شده با الهام از بازخورد طرفداران و بازیکنان است.

فیلم جدید Disney Villainous: Introduction to Evil (29.99 دلار) دارای جعبه‌ای تازه‌شده است و شرورهای کلاسیکی مانند Maleficent، Captain Hook، Ursula و Prince John را در خود دارد. این نسخه که اولین بار به عنوان نسخه محدود Disney100 در سال گذشته معرفی شد، تجربه بازی را برای مبتدیان و طرفداران متعهد در ماه آگوست خوشایندتر و لذت بخش تر خواهد کرد.

علاوه بر این، دو بازی جدید قابل ارتقا با قیمت 19.99 دلار هر کدام OTW هستند. اگرچه این بازی ها دارای شخصیت های کمتری نسبت به نسخه 29.99 دلاری هستند که یک تجربه کامل را ارائه می دهد، اما هنوز هم می توان به تنهایی از آنها لذت برد.

خانواده‌ها می‌توانند در تابستان امسال با بازی جدید Star Wars Villainous منتظر سفر بیشتر در سراسر کهکشان باشند. اگرچه هنوز نام بازی و جزئیاتی در مورد شخصیت هایی که قرار است شامل شوند فاش نشده است، اما این سومین بازی اضافه شده به بازی خواهد بود. جنگ ستارگانسریال الهام گرفته

این افراد بد ممکن است طعم تلخی از خود به جای بگذارند! | منبع: Ravensburger

و Disney Darlings Disney Villainous: Sugar and Spice را دارد که مشتاقانه منتظر ژوئن آینده است. بازی شامل King Candy از خرابش کن رالف و شیر خان از کتاب جنگل. همچنین نسخه انحصاری Target بازی با بسته بندی با تم آب نبات و پایان موتور King Candy انحصاری عرضه خواهد شد.

  بررسی تخصصی اسباب بازی: جت دیسک توسط IMC Toys

تا آن زمان، می‌توانید با دوستان و خانواده خود با نسخه‌های دیگری از Villainous مانند Disney Villainous: The Worst Takes It All یا Disney Villainous: Wicked to the Core، با دوستان و خانواده خود مقابله کنید.

منبع: https://thetoyinsider.com/new-characters-join-villainous-news/