شب های سفید توسط Coarse – وینیل پالس

کورس فراز و نشیب های زندگی را از طریق مجسمه های فریبنده رنگارنگ و اغلب سبک دل خود بررسی می کند. جدید شب های بی خوابی اسباب‌بازی هنری وینیل دارای ریف‌هایی در پرتاب و چرخش است که در تلاشی بیهوده برای راحت ، خواب تنها برای پشیمانی از انتخاب‌های خوشمزه، اما شاید نابخردانه‌اش، احساس می‌شود. همچنین، البته، بازتابی از مشکلات بسیار واقعی است که به موانعی برای یک خواب خوب تبدیل می شوند.

اولین بار در رزین برای سال 2019 دیده شد مالکیت انفرادی (روتوفوگی، شیکاگو)، شب های بی خوابی شخصیت‌های نمادین Noop و Paw از Paris Coarse در بین دو نان مانند هات داگ‌های آب‌کننده قرار گرفته‌اند. در حالی که نوپ طوفان های خود را پشت سر گذاشته است (حداقل در حال حاضر) و راحت می خوابد، پنجه کاملاً بیدار است و از پهلو به خواب رفته نگاه می کند. هر شخصیت با قسمتی پر می شود که به خوبی با چاشنی رنگی دیوانه وار پر شده است. سس لطفا این تنقلات سورئال برند Coarse هستند، چیزی برای تفکر که خط موضوعی اسباب‌بازی‌های هنری وینیل را پیش می‌برد.

شب های بی خوابی در دو نسخه در دسترس خواهد بود: چون میخواستم بدونی که با تکه هایی از ترشی سبز و تخیل فراوان، یک رنگ ملایم و معمولی را ارائه می دهد. سس مخفی پوشیده از رنگ های شبانه بنفش و آبی. مانند چندین نسخه اخیر درشت، Sleepless Nights برای نصب روی دیوار (شامل سخت افزار نصب) یا قرار دادن روی سطح صاف طراحی شده است.

دو نسخه از شب های بی خوابی ست اسباب بازی هنری وینیل، چون میخواستم بدونی (ویرایش 250، 13.5 x 13.5 x 6.5 اینچ) و سس مخفی (ویرایش 150)، برای پیش‌سفارش از Coarse در روز پنج‌شنبه، 9 نوامبر 2023، ساعت 7:59 صبح به وقت PDT با قیمت 438 دلار در هر مجموعه در دسترس خواهد بود.

  7 اسباب بازی و بازی برای سرگرم کننده ، یادگیری در روز Pi

منبع: https://www.vinylpulse.com/2023/11/sleepless-nights-by-coarse.html