سرگرمی خانوادگی با تم Hasbro با اتاق بازی به رویای آمریکایی می آید

برای یک سفر جاده ای آماده شوید!

مرکز خرید American Dream در شرق رادرفورد، نیوجرسی، یک مقصد سرگرمی خانوادگی جدید را به مجموعه رو به رشد خود اضافه می کند. The Gameroom Powered by Hasbro یک مرکز سرگرمی با مساحت 41500 فوت مربع با بازی‌های آرکید، جاذبه‌ها، فروشگاه‌ها و رستوران‌ها است که همگی با برندهای Hasbro که بچه‌ها می‌شناسند و دوست دارند، طراحی شده است.

ایستگاه نبرد GI Joe دارای نبردهای برچسب لیزری مضمون است. | منبع: رویای آمریکایی

اتاق بازی دارای GI Joe، Battleship، Candy Land، Trivial Pursuit، Clue، Monopoly، Transformers و بسیاری موارد دیگر خواهد بود. طرفداران می توانند آماده شوند و به نبرد برچسب لیزری بین COBRA و GI Joe در ایستگاه نبرد GI Joe بپیوندند. بازیکنان می‌توانند برای کسب امتیازات بالا در بازی‌های Ultimate Rollergames رقابت کنند و طیف گسترده‌ای از بازی‌های آرکید را در Arcade Reimagined امتحان کنند.

دسرهای خوشمزه را می توانید در Candy Land Shake Bar پیدا کنید. | منبع: رویای آمریکایی

برای غذا، Candy Land Shake Bar خوراکی هایی با الهام از بازی تخته کلاسیک ارائه می دهد. فراتر از خوراکی های شیرین، Gameroom Eats یک رستوران با خدمات کامل است که دارای بازی های مورد علاقه طرفداران است. بچه‌ها می‌توانند از منوی Hungry Hungry Kiddos سفارش دهند، در حالی که بزرگسالان از نوشیدنی در Game Bar لذت می‌برند.

رویای آمریکایی با سرگرمی های خانوادگی غریبه نیست. سایر پیشنهادات در مقصد بیش از 3 میلیون فوت مربع شامل پارک آبی DreamWorks، پارک موضوعی Nickelodeon Universe، LEGOLAND Discovery Center و غیره است.

The Gameroom Powered by Hasbro درهای خود را در تاریخ 26 ژوئن به روی عموم باز خواهد کرد. اطلاعات بیشتر در مورد مرکز سرگرمی جدید در صفحه وب رسمی موجود است.

منبع: https://thetoyinsider.com/american-dream-gameroom-hasbro-news/

  این مینی DreamHouse "Barbie: The Movie" جادوی فیلم در مینیاتور است