ست جواهرات دیزنی Super Smalls برای یک شاهزاده خانم کوچک مناسب است

برای همه پرنسس های امیدوار، Super Smalls اخیراً یک خط جواهرات با تم دیزنی راه اندازی کرده است که به طور خاص برای بچه هایی طراحی شده است که عاشق جواهرات و زرق و برق هستند. این اولین همکاری بزرگ برای Super Smalls است که در زمینه جواهرات و هدایای کودکان تخصص دارد.

مجموعه جواهرات بازیگوش شامل هفت مجموعه است که از شاهزاده خانم های دیزنی برای جشن صدمین سالگرد انیمیشن دیزنی الهام گرفته شده است. بچه ها می توانند بین گردنبندها و گوشواره های الهام گرفته از سفید برفی، السا، موانا، آریل و مولان یکی را انتخاب کنند. هر قطعه نیز یک عنصر شگفت انگیز خاص دارد.

گردنبند برف ریسی منجمد السا دیزنی یک گردنبند کشیده با سنگ های قیمتی شفاف و یک آویز دانه برف است. آویز دانه برف می چرخد ​​و دارای سنگ های قیمتی آبی رنگ در نوک دانه های برف و همچنین یک سنگ آبی بزرگتر در وسط است. این مجموعه همچنین شامل ست لوازم جانبی دیزنی منجمد Elsa Icy Sparkle است، بنابراین طرفدار Ice Queen شما می تواند شخصیت را از طریق جواهرات بیشتر هدایت کند. این ست شامل یک جفت گوشواره گیره دار، یک حلقه و دو دستبند کش دار می باشد. ست لوازم جانبی شبیه به گردنبند است که هر کدام دارای یک دانه برف با سنگ های قیمتی سفید و آبی است.

  اولین اتوبوس مدرسه به صف کامیون هس می پیوندد

اگر فرزند شما بیشتر به اقیانوس علاقه دارد، دو محصول با آریل و یک محصول با موآنا وجود دارد.

گردنبند آریل صدف پری دریایی کوچولو دیزنی شبیه گنجینه آریل به نظر می رسد زیرا گردنبند دارای صدف، ستاره دریایی و مروارید است. هر دو پوسته برای نمایان شدن مرواریدهای کوچکتر باز می شوند، و گردنبند حتی با یک دفترچه همراه است. ست لوازم جانبی فوق العاده کوچک Disney The Little Mermaid Ariel Charm یکی دیگر از محصولات این مجموعه است که هر کودک پری دریایی دوستی از آن لذت خواهد برد. این ست شامل سه حلقه صدفی مختلف و یک جفت گوشواره صدفی گیره ای می باشد.

گردنبند موانا | منبع: Super Smalls

اگر اقیانوس فرزند شما را مانند موانا صدا می کند، او نیز ممکن است قلب ته فیتی خودش را داشته باشد. گردنبند لاکت Heart of Te Fiti با الهام از Moana دارای یک زنجیر قهوه ای با مهره های در هم تنیده و یک قفسه آبی است. قفل مغناطیسی می تواند در نور خورشید شارژ شود و باز شود تا قلب ته فیتی در تاریکی را نشان دهد! از آنجایی که این یک کپی نزدیک از گردنبندی است که موآنا می‌بندد، این قطعه برای بازی وانمودی عالی است!

گردنبند سفید برفی | منبع: Super Smalls

اگر کودک شما بیشتر به حیوانات و جنگل علاقه مند است، گردنبند آینه قلب سیب سفید برفی دیزنی می تواند برای او عالی باشد. این گردنبند دارای زنجیر مخملی آبی و طلایی است، به علاوه یک آویز سیب قرمز با یک آینه در پشت! این آویز با استفاده از یک حلقه سبز رنگ که شبیه ساقه سیب است به گردنبند متصل می شود. کودک شما می تواند گردنبند را به عنوان چوکر یا گردنبند بپوشد و عشق خود را به سفید برفی نشان دهد.

  ویدیوی Nintendo MAR10 Day از فیلم جدید Super Mario رونمایی می‌کند

گردنبند مولان | منبع: Super Smalls

قطعه پایانی این مجموعه شامل مولان است. گردنبند آویز ریسی مولان دیزنی دارای یک آویز دو طرفه بر روی یک زنجیر طلا است. یک طرف دارای یک گل نیلوفر سفید در زمینه صورتی است، در حالی که طرف دیگر یک اژدهای چینی در پس زمینه قرمز دارد. آویز چرخان به راحتی می تواند سمت مورد نظر کودک را نشان دهد و راهی عالی برای نمایش زیبایی و قدرت است.

هر محصول با یک کتابچه دیزنی همراه با شاهزاده خانم مربوطه ارائه می شود. این مجموعه هم اکنون برای پیش خرید در لینک زیر موجود است. شاهزاده خانم های آینده می توانند منتظر اضافه ، این لوازم جانبی به لباس های خود در ماه آینده باشند.


ست جواهرات فوق العاده کوچک دیزنی

جواهرات الهام گرفته از شاهزاده خانم را به لباس خود اضافه کنید! مجموعه جواهرات Super Smalls شامل موانا، السا، سفید برفی، مولان و آریل است. چندین گردنبند، گوشواره گیره ای، دستبند و انگشتر مناسب برای کودکان وجود دارد.
منبع: https://thetoyinsider.com/super-smalls-disney-jewelry-sets/