ستاره های گروه کی پاپ ENHYPEN در جدیدترین موزیک ویدیو “Baby Shark”.

جدیدترین موزیک ویدیو از Nickelodeon و Baby Shark از شرکت Pinkfong، “Keep Swimmin’ Through”، گروه K-Pop ENHYPEN را به عنوان یک گروه زیر آب کی-پاپ بلوگا نشان می دهد!

موزیک ویدیوی “Keep Swimmin’ Through” اکنون در کانال YouTube Pinkfong در دسترس است و در پلتفرم های Nickelodeon راه اندازی می شود و قبل از اولین نمایش در Paramount+ پخش می شود. فیلم بچه کوسه بزرگ. در این کلیپ، ENHYPEN به صورت انیمیشن زنده پخش می شود در حالی که Baby Shark و دوستانش با ضرب آهنگ موسیقی بازی می کنند! این موزیک ویدیو همچنین اشعار را روی صفحه نمایش می دهد تا بچه ها بتوانند همراه با گروه آواز بخوانند!

این ویدیو پس از فیلم “این استاریانا است!” » موزیک ویدیو، که در سپتامبر منتشر شد و در آن استاریانا (با صدای اشلی تیسدیل)، ستاره دریایی پاپ جذابی که می‌خواهد در مرکز صحنه باشد، و لنس باس (با صدای لنس باس)، مجری تلویزیونی برای Tidal Request Live، حضور دارد.

ENHYPEN همچنین در رژه روز شکرگزاری میسی در شناور بچه کوسه Pinkfong ظاهر خواهد شد، که پس از آن بالون بچه کوسه 25 فوتی اجرا خواهد شد! “Keep Swimmin’ Through” اکنون در سرویس های استریم از جمله Apple Music، Spotify و موارد دیگر در دسترس است! کلیپ زیر را ببینید!

منبع: https://thetoyinsider.com/enhypen-baby-shark-music-video-news/

  این وانت تحویل پیتزا TMNT همراه با لانچر پیتزا عرضه می شود