سال نو را با این سریال‌های کودکانه‌ای که شایسته جشن هستند در نتفلیکس شروع کنید

کی میگه سال نو میگه سریال جدید لذت ببرید!

نت‌فلیکس به‌خاطر مجموعه گسترده‌ای از پیشنهادات برای کودکان و خانواده‌ها شناخته شده است، و این مجموعه در شرف بزرگ‌تر شدن است! ژانویه مجموعه کاملی از نمایش های جدید را برای بچه ها به ارمغان می آورد، از سونیک پرایم برای بازیکنان کوچک نه کاملاً ناروال برای پیش دبستانی ها شروع سال 2024 را با نمایشی مناسب برای شب تماشای خانوادگی بعدی خود جشن بگیرید.

بازآفرینی بهم قدرتمند | منبع: نتفلیکس

سال از اول ژانویه با تعداد زیادی سریال و فیلم جدید در نتفلیکس آغاز خواهد شد مورچه، بتهوون، کرودز، فلینت استونز، چطور اژدهای خود را آموزش دهید، پارک ژوراسیک، دنیای گمشده: پارک ژوراسیک، پارک ژوراسیک III، مامان میا!، مامان میا! دوباره شروع کنیم، یک تکه: مارینفورد، خوک پپا فصل 3 تا 6 و مدرسه سنگ. برای کودکان پیش دبستانی که به دنبال یک سریال ضروری برای آماده ، آنها برای مدرسه هستند، بازآفرینی بهم قدرتمند Bheem جوان خودش در 8 ژانویه مدرسه را شروع می کند.

سونیک پرایم فصل 3 | منبع: نتفلیکس

سونیک پرایم برای فصل سوم در 11 ژانویه باز می گردد. سونیک و چند دوست بعید باید با هم متحد شوند تا امیدی به بازیابی Nine’s Paradox Prism داشته باشند. کوکاملون فصل 9 نیز در 15 ژانویه در دسترس خواهد بود.

نه کاملاً ناروال فصل 2 | منبع: نتفلیکس

برای سرگرمی های رنگارنگ پیش دبستانی، فصل دوم از نه کاملاً ناروال در 22 ژانویه منتشر خواهد شد. کلپ با یاد گرفتن در مورد دوستی و خیلی چیزهای دیگر، ماجراهای جدیدی را با تک شاخ ها و ناروال ها کشف خواهد کرد.

  رمان گرافیکی "چیبی معجزه آسا" ابرقهرمانان پاریسی را چاپ خواهد کرد

بعداً در ژانویه، دختر آمریکایی: کورین تان فیلم در 24 ژانویه و توماس و دوستان: همه موتورها کار می کنند فصل 2 در 26 ژانویه.

همه اینها و جریان های بیشتر را در ژانویه امسال در Netflix ببینید! برای سال نو دلپذیر باشید، تمام خانواده را دور هم جمع کنید، پاپ کورن درست کنید و سریالی را انتخاب کنید تا با هم لذت ببرید. چه بچه‌ها در حال تماشای یک کلاسیک باشند یا یک مورد علاقه جدید را کشف کنند، نتفلیکس چیزی برای همه خواهد داشت.

منبع: https://thetoyinsider.com/netflix-january-2023-news/