زندگی من شماره 2: Tenn توسط Kiddo

هنرمند کره ای Kiddo قرار است اسباب بازی هنری 1/6 بعدی خود را منتشر کند زندگی من سلسله. هر یک از پنج شماره یا انتشار، دیدگاه متفاوتی از زندگی را ارائه می دهد. شماره 2 امکانات تنسیمدیر خلاق کافی نیست برندی که یک مجله منتشر می کند و یک فروشگاه سرمقاله را مدیریت می کند، هر دو به یک نام.

تن که همیشه به دنبال موفقیت است، تناسب باریک خود را با بادگیر خاکستری، شلوار کت و شلوار باری، کفش‌های ورزشی MMY، پک فننی و عینک دارد. پیراهن راه راه باریک فقط یک لمس از سبک اداری کلاسیک را به مد لباس او که در غیر این صورت آماده خیابان است، وارد می کند. مانند اکثر پیشنهادات 1/6، جذابیت در توجه به جزئیات است. همانطور که در عکس نزدیک دیده می شود، Kiddo لباس هایی با جزئیات دقیق، از جمله کفش های کتانی Tenn’s MMY ارائه می دهد. فداکاری هنرمند فراتر از شکل است. او «ست» فروشگاه را برای عکاسی تبلیغاتی دست ساخت و آن را با کالاهای کوچک، از جمله کفش‌های ورزشی نایک، مبلمان و آثار هنری پر کرد.

یک نسخه از 80THE زندگی من شماره 2: تن اسباب بازی هنری 1/6 برای پیش خرید آنلاین در دسترس خواهد بود جمعه (12:29 بعد از ظهر) ساعت 7 بعد از ظهر به وقت PST از فروشندگان به قیمت 770000 وون (~571 دلار). این مجسمه همچنین با یک کافی نیست مجله مینی و گارانتی با شماره سریال.

منبع: https://www.vinylpulse.com/2023/12/my-life-issue-2-tenn-by-kiddo.html

  10 اسباب بازی ورزشی برای سرگرم ، همه در پارتی Super Bowl