دوچرخه‌سواران کوچک می‌توانند با اسکی‌های برفی Strider به دامنه‌ها ضربه بزنند

با توجه به اینکه انتظار می رود طوفان های بزرگ در سال 2024 در این هفته آغاز شود، والدین و بچه ها قطعا به دنبال راه هایی برای استفاده حداکثری از روزهای برفی زمستان خواهند بود. درست به موقع برای یک اکشن کوچک برفی، Strider پاسخ کاملی را برای مهمانی‌های کوچک جویای هیجان منتشر کرده است: اسکی برفی Strider!

اسکی‌های برفی لوازمی هستند که والدین می‌توانند به دوچرخه‌های تعادلی Strider متصل کنند و لذت دوچرخه‌سواری را در تمام طول سال فراهم کنند. دوچرخه‌های تعادلی Strider دوچرخه‌های 12 و 14 اینچی هستند که هدف آن‌ها دوچرخه‌سواران جوان‌تر است تا به آنها کمک کند تعادل و مهارت‌های مانور خود را توسعه دهند. لوازم جانبی به این معنی است که دوچرخه ها (حداقل انواع Strider) دیگر برای ماه های زمستان منسوخ نمی شوند.

برای کسانی که قبلا دوچرخه تعادل دارند، لوازم جانبی با قیمت 39.99 دلار در وب سایت Strider موجود است. امتیاز اصلی: هیچ ابزاری لازم نیست، زیرا لوازم جانبی به اندازه دوچرخه‌های Strider 12 اینچی و تعادل 14 برابری هستند.

کسانی که هنوز دوچرخه Strider ندارند اما می‌خواهند سرمایه‌گذاری کنند، می‌توانند دوچرخه کاملاً متصل و سازگار با برف را پیدا کنند که به عنوان یک واحد کامل – Strider Powder Pony – با قیمت حدود 179 دلار فروخته می‌شود.

استرایدر راه حلی برای سرگرمی در فضای باز در تمام طول سال دارد، خواه در حال تکان دادن به سورتمه‌های محلی باشد یا به بچه‌ها عشق و درس‌های دوچرخه‌سواری را آموزش می‌دهد.

منبع: https://thetoyinsider.com/strider-snow-skis-new-product/

  نقد و بررسی: Ahsoka Tano - TVC - VC297