ده مقاله برتر وبلاگ در مورد TOYSREVIL در سال 2023

… به طور دقیق تر “12 ماه آخر سال 2023”! بر اساس آمار داخلی وبلاگ نویسان، این چیزی است که مردم در سال گذشته بیشترین کلیک را روی آن انجام داده اند، به سلامتی!

اگر کاری را که من برای وبلاگ و رسانه های اجتماعی #TOYSREVIL انجام می دهم دوست دارید، لطفاً از طریق کمک های مالی (هر مبلغی) از تلاش های من حمایت کنید. www.paypal.com (عمل:”toysrevil@yahoo.com“).

بابت توجه و حمایتتان ممنون!
اندی TOYSREVIL XOXOبرای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 10 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (آخرین سال 2023) ارائه نقد و بررسی UNBOXING & TOY OF JUST A GIRL / HELLO NORI از پاپ مارتدر یک ادامه سریال JUST A GIRL نسخه ها (از جمله سلام نوری) که منجر به ارقام بزرگتر نیز می شود! من را یک هوادار پرشور در نظر بگیرید، متشکرم!


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 9 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (آخرین سال 2023) با بررسی جعبه گشایی و اسباب بازی من در مورد هیرونو: دیگری، سری اول از پاپ مارت که کاملاً از دست داده بودم، تا زمانی که موجودی درست به موقع برای نمایش اسباب بازی های پاپ سنگاپور رسید، جایی که هیرونو-خالق LANG مهمان بود = SCORE!


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 8 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (آخرین سال 2023) با “FVTHER” BY JEAA اینستاگرام + فیس بوک … و البته اینجا کلیک کنید برای مشاهده تمام ویژگی های JeAA در TOYSREVIL!


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 7 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (آخرین سال 2023) با تریلر رسمی، موزیک ویدیو و پوسترهای شخصیت SUPER MARIO BROS. فیلم سینما (فیلم بلند انیمیشن Illumination) که من به آن نگاه نکرده ام و احتمالا نخواهم کرد، حتی اگر دقت لازم را انجام داده باشم مقاله ای در مورد Super Mario Bros («فرهنگ پاپ» شد)، از جمله این “ده اسباب بازی مناسب SUPER MARIO BROS”که در بسیاری از نسخه ها دیده می شود بهشت دیوانه و اسباب بازی های حراجحداقل در این وبلاگ دیده می شود، آفرین.

  Chuck E. Cheese با محصولات و محتوای جدید Hendrick Motorsports وارد دنیای مسابقات اتومبیل رانی می شود


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 6 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (آخرین سال 2023) با معرفی ASTRORABBITT PUPU EDITIONS BY COOLABO، و با توجه به آن، تکه‌ای از اخبار اسباب‌بازی دائماً در فهرست ده‌های برتر من، من مجذوب شدم! شخصیت پنگوئن “QQ” Tencent از آن زمان تاکنون چندین تجسم و همکاری با طرح های دیگر را پشت سر گذاشته است، همانطور که در Tencent ISUX Lead @andrawdai IG دیده می شود، و همه چیز سرگرم کننده به نظر می رسید! اینجا کلیک کنید برای تمام ویژگی های COOLABO در TOYSREVIL، به خوبی انجام شده است.


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 5 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (آخرین سال 2023) با یک تریلر رسمی، تریلر استریم، فیلم های آغازین و پایانی MV، و کارگردانان کامیاما و آراماکی درباره «ULTRAMAN: Final Season» صحبت می کنند! افسوس که فراتر نرفتم ساعت من از فصل 1و نه آرزوهای اسباب بازی من برای فیگورهای اکشن را برآورده کرد – به خصوص از سه صفر – و این سریال متحرک و این فصل‌ها فعلاً در پوشه KIV-to-Watch من باقی می‌مانند… حتی اگر از آن لذت برده باشم”SHIN ULTRAMAN“! و بله، من هم این اسباب بازی ها را می خواهم هاهاهاهاها


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 4 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (آخرین سال 2023) شامل خلاصه تصویری از جشنواره شگفت انگیز بانکوک 2023: یک جشن تاریخی، بازنشر شده در بالا، آفرین.


https://youtu.be/xZ1602Pr06M

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 3 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (آخرین سال 2023) شامل اولین مورد از دو بررسی اسباب بازی در این لیست، این یکی برای THIS IS FINE DUMPSTER FIRE! تقریباً در سال 2021 بازبینی شده و به نظر می‌رسد که در عصر پرسرعت اسباب‌بازی‌های کلکسیونی مرتبط و «بی زمان» باقی بماند!

  داغ ترین اسباب بازی های تعطیلات در FOX 5 San Diego


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 2 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (آخرین سال 2023) این برنامه شامل “دنی کوچک من” توسط DEBONAIRHEADS، ساخت چندین ده برتر در طول سال و بسیار سرگرم کننده است! حیف که این یک قطعه سفارشی بی نظیر از @debonairheads، مستقر در Ustin، تگزاس است. چیزی که می تواند یک عکسبرداری عالی ایجاد کند این است که بازیگر دنی ترژو اتاق را نگه داشته و همچنین موهای خود را با شانه قمه شانه کند…!


برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید >>> شماره 1 بهترین پست وبلاگ در TOYSREVIL (آخرین سال 2023) با بررسی اسباب‌بازی DARUMA جمجمه ناشناس مضحک (BLACK BLANK)، با ویدیوی کامل که دوباره در بالا پست شده است و یک پست وبلاگ مرتبط با عکس‌هایی برای تماشا، آفرین. اینجا کلیک کنید برای همه ویژگی های خنده دار Anonymous در TOYSREVIL!


پایان 2023

منبع: http://toysrevil.blogspot.com/2023/12/top-ten-blogposts-on-toysrevil-in-2023.html