دنیای رنگارنگ ترول ها به کمپ نیویورک می آید

همانطور که کودکان مشتاقانه منتظر آزادی هستند ترول ها دوباره جمع می شوند در یک ماه آنها ممکن است ای کاش دنیای رنگین کمانی ترول ها واقعی بود. CAMP، فروشگاه های زنجیره ای اسباب بازی های تجربی، تصمیم گرفت تا این اتفاق بیفتد.

از 18 نوامبر در CAMP در خیابان 5 در نیویورک، بچه‌ها می‌توانند آواز بخوانند، برقصند، بخندند و در یک ماجراجویی موسیقایی بی‌نظیر در Trolls x CAMP بازی کنند. وقتی خانواده‌ها از در جادویی CAMP (یک گذرگاه مخفی به سبک سرگردان) عبور می‌کنند، وارد فضای بازی ۴۵۰۰ فوت مربعی می‌شوند که از فیلم جدید الهام گرفته شده است.

با قلب خود برای Trolls x CAMP آواز بخوانید! | منبع: CAMP

بازدیدکنندگان می‌توانند در تونلی پر از موهای ترول حرکت کنند و در شهر برگن، دهکده پاپ یا ورزشگاه جنگلی رشته فرنگی استخر جزیره Vacay بگردند. سپس سوار اتوبوسی زنده به نام Rhonda شوید یا به اسپارکل اسپارکل آقای دینکلز سفر کنید تا با کلاه گیس و آرایش ترول شوید. در پایان، بچه ها می توانند کنسرت ترول پاپ را با اجرای زنده و گرافیک کنسرت سه بعدی روی جامبوترون تماشا کنند. همچنین یک عکس ملاقات و سلام با پاپی و برانچ (#brroppy) برگزار خواهد شد!

Trolls x CAMP یک تجربه 50 دقیقه‌ای است، اما دارندگان بلیط باید 15 دقیقه قبل از زمان خود بیایند. هر 15 دقیقه یک گروه حداکثر 30 نفره اجازه ورود خواهند داشت. این تجربه همهجانبه در نیویورک قبل از سفر به مکان های دیگر CAMP در سراسر کشور اتفاق می افتد.

بلیط های محدودی برای این تجربه اکنون در camp.com/trolls موجود است.


منبع: https://thetoyinsider.com/camp-trolls-experience-news/

  اسباب‌بازی‌های جدید: توییت‌های شیرین پرنده‌های انگشتی