در دسامبر امسال با نمایش‌ها و فیلم‌های خانوادگی جدید نتفلیکس راحت باشید

فصل تعطیلات سریال های پخش جدید را به همراه دارد!

در دسامبر امسال، خانواده ها در سراسر جهان گرد هم می آیند تا تعطیلات را جشن بگیرند. بچه ها همیشه به سرگرمی نیاز دارند، به خصوص اگر سعی می کنند بیدار بمانند و بابانوئل را بگیرند. نتفلیکس این کریسمس را با برنامه کاملی از انتشارهای جدید برای دسامبر پوشش داده است. غول استریم کارتون، پخت کریسمس، فیلم و موارد دیگر ارائه خواهد کرد.

اوایل دسامبر از فصل 2 استقبال می کند سیاهههای مربوط به قطره شبنمبا آتنا، فیبی و ادن بازگشته و آماده برای کمک به بچه‌ها برای حل مشکلاتشان با ذره‌ای از زرق و برق، در تاریخ 4 دسامبر. خیالباف هیلدا فصل سوم را در 7 دسامبر منتشر می کند و قهرمان کنجکاو با موجودات شگفت انگیز دیگری در جهان اطراف خود روبرو می شود. سرانجام، نمایش بزرگ نانوایی بریتانیا: تعطیلات در 8 دسامبر برای کل خانواده شیرینی ارائه می دهد.

سرویس پخش جریانی نیز در ابتدای ماه با موارد دلخواه قدیمی مانند ماجراهای Sharkboy و Lavagirlفصل دیگری از یک تکه کارتون و فیلم Super Mario Bros..

با پیشروی ماه و سردتر شدن هوا، نتفلیکس همه چیزهایی را که یک کودک برای خواب راحت نیاز دارد در اختیار دارد. عاقبت مورد انتظار Chicken Run: Dawn of the Nugget در 15 دسامبر منتشر می شود. آماده برای مبارزه با چوسی تهدید کننده، تیم سوپا 4 سریال جدیدی است که از 21 دسامبر برای پخش در دسترس خواهد بود. دربان پوکمون همه چیز را به عنوان آرامش‌بخش‌ترین سریال پوکمون که در یک استراحتگاه جزیره‌ای اتفاق می‌افتد و در ۲۸ دسامبر منتشر می‌شود، تکمیل می‌کند.

  بچه ها دوستان Hasbro مورد علاقه خود را در New Planet Playskool Center پیدا خواهند کرد

در پایان ماه دسامبر، نتفلیکس نیز ارائه خواهد کرد Pinkfong Sing-Along Movie 3: Catch the Gingerbread Man, فصل 1 از Star Trek: Prodigy، شگفتی های Blippi فصل 3، و تمام سریال‌ها و فیلم‌های بسیاری برای کودکان و خانواده‌ها که از قبل در این سرویس موجود است.

کلاسیک تعطیلات بعدی خود را در دسامبر امسال با مجموعه کاملی از پیشنهادات جدید Netflix کشف کنید! چه کودکی بخواهد با غذاهای پخته شده فصلی حال و هوا کند یا دوست دارد پوکمون را در یک محیط کاملاً جدید ببیند، پلتفرم استریم چیزی دارد که او دوستش خواهد داشت.

منبع: https://thetoyinsider.com/netflix-december-2023/