درب های دیزنی حتی رنگارنگ تر هستند

مجموعه Disney Doorables بچه‌های شما به زودی همه رنگ‌های باد را به نمایش می‌گذارد.

Just Play Disney Doorables فیگورهای کلکسیونی 1.5 اینچی دیزنی و پیکسار هستند که پشت درها پنهان شده اند. یک رنگین کمان کامل از سری‌های مختلف، از شیک گرفته تا پر زرق و برق وجود دارد، و اکنون چهره‌ها در حال احیای دیگری هستند. Disney Doorables Multi Peek Technicolor Takeover دارای پنج رقم تضمینی است، اما بچه ها می توانند تا شش یا حتی هفت عدد را از جعبه خارج کنند.

این چهره ها می توانند هر یک از 50 شخصیت محبوب دیزنی به سبک Doorable باشند. آنها چشمان درشت و درخشان و ویژگی های *شگفت انگیز* دارند. آنچه در این مجموعه منحصر به فرد است، 10 شخصیت اضافی است که بچه ها می توانند کشف کنند، که دارای پوشش رنگارنگ و ombre هستند. بچه ها همچنین می توانند این فیگورهای نسخه ویژه راپونزل، مری، گربه چشایر، استیچ، اولاف، تینکربل، مینی ماوس، میکی موس، وینی پو و ببر را پیدا کنند. وقتی بچه‌ها هر 10 نفر را ردیف می‌کنند، جلوه رنگین کمانی ایجاد می‌کنند که به خوبی با هر قفسه کلکسیونی جفت می‌شود.

مانند سایر مجموعه های Disney Doorables، ارقام به ندرت متفاوت هستند. بچه‌ها می‌توانند یک مجسمه دیزنی را از جعبه باز کنند 101 دالماسی یا فیگورهای نیمه شفاف مرواریدی از دیزنی پیکسار ابتدایی. آنها همچنین باید مراقب شخصیت هایی باشند که هنوز درمان Doorable را دریافت نکرده اند. این مجموعه شخصیت هایی از دنیای پیتر پن و وندی، Zootopia، Fantasia، Finding Nemo، The Rescuers و غیره را به نمایش می گذارد. مجسمه های کمیاب تری نیز وجود دارد: Pepita و Genie در نسخه محدود به عنوان میزبان نمایش بازی.

  Cozy Fashion Fusion: Sweet Peas با Afro Unicorn برای یک مجموعه جدید همکاری می کند

تمام ارقام و نادر بودن آنها در پشت جعبه ذکر شده است، بنابراین بچه ها می توانند در حین رفتن، بررسی کنند که چه کسی را پیدا می کنند. من نمی خواهم لاف بزنم، اما از پنج موردی که فاش کردم، دو مورد کمیاب بود، یکی نسخه ویژه بود، و همه پاتوهای بامزه بودند! نمی توانم بفهمم که هر کدام چقدر شایان ستایش است، اما همچنین دوست دارم که آنها به اندازه کافی کوچک هستند که بتوانند با هر یک از اسباب بازی های فرزندم جا شوند. اگر او می خواهد راپونزل و نمو را به یک ماجراجویی هیجان انگیز از طریق خانه عروسکی خود بفرستد، می تواند این کار را انجام دهد. و اگر بخواهم رولی دسته جمعی را بدزدم تا روی میز من بنشینم، من هم می توانم این کار را انجام دهم. ملزومات ساده

اگر آماده باز ، درها به روی امکانات جدید کلکسیونی دیزنی هستید، Disney Doorables Multi Peek Technicolor Takeover اکنون در Target در دسترس است!


DISNEY DOORABLES TECHNICOLOR MULTI PEEK TAKEOVER

هر بسته شامل یک ضمانت پنج رقمی است، اما برخی شامل شش یا هفت! بچه‌ها می‌توانند 50 کاراکتر احتمالی و 10 فیگور Technicolor Takeover نسخه ویژه با پوشش‌های منحصربه‌فرد ombre را کشف کنند. هنگامی که شخصیت ها در یک ردیف قرار می گیرند، آنها یک رنگین کمان را تشکیل می دهند.منبع: https://thetoyinsider.com/disney-doorables-technicolor-review/