درب های جدید دیزنی یک لذت صد ساله هستند

فراخوانی از همه علاقه مندان دیزنی و خیال پردازان آینده! Just Play’s Disney Doorables Series 10 فقط اسباب بازی نیستند. آنها دروازه ای به سوی شگفتی های میراث دیزنی هستند و 100 سال جادو و خاطرات را جشن می گیرند.

هنگامی که موش‌بازان شما نه تنها پنج، بلکه شاید شش یا حتی هفت چهره شایان ستایش را در انتظار پیوستن به مجموعه خود می‌بینند، شادی و انتظار را باز کنید. این مجموعه، به مناسبت صدمین سالگرد تاسیس شرکت والت دیزنی، دارای 80 شخصیت است که هر کدام شاهد یک قرن داستان حماسی هستند.

با روحیه جشن صدمین سالگرد، کاشفان خوش شانس ممکن است به نادرترین جواهر دست پیدا کنند: مجسمه میکی موس Disney100 نسخه محدود. در حالی که تنها 100 مورد از این چهره های بسیار مورد جستجو باقی مانده است، پیدا ، یکی مانند کشف بخشی از تاریخ دیزنی است. همانطور که والت دیزنی یک بار گفت: “همه رویاهای ما می توانند محقق شوند اگر ما شجاعت دنبال ، آنها را داشته باشیم.” »

هر شکل تقریباً 1.5 اینچ قد دارد و با جزئیات شیک تزئین شده است و جادوی دیزنی را به شکل مینیاتوری به تصویر می کشد. با Disney Doorables، جوهر جاودانه دیزنی در هر مجسمه کوچک درخشان زنده می شود. اگرچه جمع آوری درب های دیزنی سرگرم کننده است، اما راه هایی برای والدین وجود دارد که دوستان جن کوچک خود را نیز تشویق کنند تا با آنها بازی کنند!

  Hot Holiday Toys در NBC Providence

فرزند خود را تشویق کنید تا داستان های جادویی را در اطراف درهای مرموز بسازد. پشت هر کدام از آنها چه دنیاهای مسحور کننده ای پنهان شده است؟ این بازی تخیلی خلاقیت را تحریک می کند و مهارت های داستان سرایی را توسعه می دهد زیرا هر شخصیت به شخصیتی از داستان های الهام گرفته از دیزنی تبدیل می شود. مدل بازی کاملاً با نقل قول دیزنی مطابقت دارد: “ما به حرکت رو به جلو، باز ، درهای جدید و انجام کارهای جدید ادامه می دهیم، زیرا کنجکاو هستیم، و کنجکاوی مدام ما را به مسیرهای جدید هدایت می کند.” »

راه دیگری برای استفاده از Disney Doorables این است که زمان بازی را به یک ماجراجویی تجاری تبدیل کنید! با جمع آوری 80 کاراکتر، بچه ها می توانند مجموعه Disney Doorables خود را عوض کرده و کامل کنند. شما همچنین می توانید از این درب ها برای دکوراسیون استفاده کنید. با گنجاندن این گنجینه های کوچک در دکوراسیون اتاق، فضای بازی یا اتاق خواب کودک خود را به سرزمین عجایب دیزنی تبدیل کنید. آنها را در قفسه ها بچینید، نمایشگرهایی با موضوع ایجاد کنید و اجازه دهید جادوی Disney Doorables به محیط اطرافشان افسون بدهد.

Disney Doorables Series 10 دنیایی از شگفتی ها، تخیل و جذابیت بی انتها میراث داستان سرایی دیزنی را ارائه می دهد. آنها برای کودکان و همچنین برای کل خانواده عالی هستند. از این گذشته، دیزنی بهتر از همه می دانست: “مشکل واقعی جهان این است.” افراد زیادی در حال رشد هستند.


  Cry Babies IMC Toys به بچه ها کمک می کند مراقبت های پرورشی را کشف کنند

لپ تاپ دیزنی سری 10

پشت هر دری، یک سورپرایز با فیگورهای کلکسیونی Disney Doorables Mini Peek Series 10 در انتظار است. درها را باز کنید تا جعبه 5 رقم تضمین شده، اما شاید شش یا حتی هفت عدد را باز کنید. سری 10 صدمین سالگرد تاسیس شرکت والت دیزنی را جشن می گیرد و شامل 80 شخصیت است. از یک قرن داستان سرایی حماسی. تعداد کمی…منبع: https://thetoyinsider.com/disney-doorables-series-10-review/