دختران جوان با Theodora STEAM Girls می توانند دنیا را تغییر دهند

Theodora STEAM Girls برای آموزش دختران جوان در مورد قدرت علم، فناوری، مهندسی، هنر و ریاضیات اقدام می کند. بچه ها می توانند با پنج عروسک مختلف که هر کدام از پنج موضوع اصلی قدرت فوق العاده ای دارند، به نیروها بپیوندند.

دختران 3 سال به بالا می توانند با بازی با این عروسک های 15 اینچی اعتماد به نفس خود را برای پیوستن به میدان STEAM کسب کنند. هر دختر مخملی همراه با لباس قابل جابجایی و یک کتاب فعالیت برچسب هشت صفحه ای ارائه می شود. بچه‌ها می‌توانند با کمک Silla، Tyriqa، Elaine، Antonia و Maalika که حروف اول آنها «STEAM» را می‌نویسند، در مورد هر پنج منطقه یاد بگیرند!

“S” برای سیلا، دانشمند مشتاق آسیایی آمریکایی است. این عروسک دارای قدرت فوق العاده شفافیت است و در مورد دنیای اطراف خود کنجکاو است. سیلا عاشق کاوش و آزمایش است و در عین حال دختران جوان را به انجام همین کار تشویق می کند.

“T” مخفف تکنولوژی و Tyriqa است. این دختر آفریقایی-آمریکایی همیشه در حال سرهم ، وسایل است و عاشق حل مشکلات است. دختران ممکن است احساس کنند از قاطعیت Tyriqa برای یادگیری در مورد ماشین‌ها و فناوری الهام گرفته‌اند.

  با مدل جدید Cyberquad، کودکان بر جاده ها مسلط خواهند شد

“E” برای الین است که عاشق همه چیز مهندسی است. این عروسک آمریکایی قفقازی قدرت اعتماد به نفس دارد و دختران را تشویق می کند تا در عین ایمان به خود، چالش ها را تحمل کنند.

“الف” همه چیز در مورد هنر است، درست مانند آنتونیا. آنتونیا یک عروسک آمریکایی لاتین است که از قدرت شجاعت برای ابراز وجود خود از طریق هنر استفاده می کند.

“M” نشان دهنده Maalika و عشق او به ریاضیات است. Maalika یک سرخپوست هندی-آمریکایی است که عاشق یادگیری اعداد، الگوها و حل مسئله است. دختران می توانند از قدرت تعادل Maalika برای حل مسائل پیچیده استفاده کنند در حالی که عشق خود را به ریاضیات در آغوش می گیرند.

Theodora STEAM Girls آماده است تا به دختران جوان هر آنچه را که در مورد علوم، فن آوری، مهندسی، هنر و ریاضی می دانند آموزش دهد. خانواده‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت theodoragirls.com درباره Silla، Tyriqa، Elaine، Antonia و Maalika اطلاعات بیشتری کسب کنند.


عروسک های دخترانه بخار تئودورا

دختران جوان می توانند با بازی با این عروسک های 15 اینچی STEAM را کشف کنند. هر دختر مخملی همراه با لباس قابل جابجایی و یک کتاب فعالیت برچسب هشت صفحه ای ارائه می شود. کودکان می‌توانند با کمک سیلا دانشمند، تیریکا فن‌شناس، الین مهندس، آنتونیا هنرمند و مالیکا ریاضیدان در این پنج منطقه کاوش کنند.منبع: https://thetoyinsider.com/theodora-steam-girls-dolls/

  مجموعه‌های خود را با کفش‌های کتانی و کتاب‌های جدید از برندهای کوچک گسترش دهید