داغ ترین اسباب بازی ها را در 3 رویداد پیش نمایش اسباب بازی The Toy Insider در سال آینده ببینید

بیایید با ما بازی کنید و از عرضه اسباب بازی های منحصر به فرد در سال آینده لذت ببرید! Toy Insider در سال 2024 میزبان سه رویداد اختصاصی ویترین اسباب بازی برای رسانه ها و تأثیرگذاران خواهد بود.

علاوه بر رویدادهای قبلی Sweet Suite و Holiday of Play، رویداد سومی به نام Spring Fling اضافه کرده‌ایم که قرار است در ماه مارس سال آینده برگزار شود. هر رویداد در نیویورک برگزار خواهد شد.

در این رویداد با موضوع گل با اسباب بازی ها بازی کنید. | منبع: The Toy Insider

بر 14 مارساینفلوئنسرها، رسانه‌ها و طراحان روند در Lavan Midtown گرد هم می‌آیند تا در اولین رویداد نمایشگاه اسباب‌بازی Spring Fling به بررسی روند اسباب‌بازی بپردازند. مشتریان می‌توانند پیش‌نمایش محصولات 35 شرکت اسباب‌بازی، بازی و بازی را پیش از ورود به قفسه‌های فروشگاه‌های خرده‌فروشی مشاهده کنند. درست مانند سایر رویدادهایی که توسط The Toy Insider برگزار می شود، مهمانان می توانند از غذا، کوکتل، مسابقات، بازی ها و فعالیت ها در طول رویداد لذت ببرند.

Sweet Suite رویداد تابستانی The Toy Insider است. | منبع: The Toy Insider

پانزدهمین رویداد سالانه Sweet Suite دومین و بزرگترین رویداد ویترین اسباب بازی سال است که توسط The Toy Insider میزبانی می شود. بر 17 جولایبیش از 350 خالق چاپ و دیجیتال گرد هم می آیند تا با اسباب بازی های زیبای جدید، کلکسیون ها، بازی های ویدیویی و موارد دیگر از 65 شرکت بازی کنند.

مهمانان می‌توانند از عکس‌های استثنایی، مسابقات، بازی‌ها، غذا و کوکتل‌ها در محل جدید Suite Sweet، The Glasshouse لذت ببرند. این رویداد رسانه ای راهی سرگرم کننده برای پیش نمایش اسباب بازی های داغ جدید در یک محیط مثبت و هیجان انگیز است.

مشتریان می‌توانند برای موضوعات جلد تعطیلات در Holiday of Play الهام بگیرند. | منبع: The Toy Insider

آخرین اتفاقی که Toy Insider سال آینده Holiday of Play را برگزار خواهد کرد. بر 17 سپتامبربیش از 150 مهمان برای جشن هدیه دادن از Current در اسکله 59 بازدید خواهند کرد.

  تریلر فصل 27 «توماس و دوستان: همه موتورها راه می‌روند» شامل دوستان، جشن‌ها و سرگرمی می‌شود

در طول تعطیلات بازی، مهمانان برای اولین بار راهنمای هدایای کریسمس مورد انتظار The Toy Insider را می بینند و می توانند با اسباب بازی ها و بازی های لیست Hot 20، 12 Under 20 و STEM 10 بازی کنند. آنها همچنین اولین بازی را خواهند داشت. به بهترین اسباب بازی های فصل از 30 شرکت اسباب بازی نگاه کنید، آخرین روند اسباب بازی های تعطیلات را کشف کنید و در تجربیات تعاملی در این رویداد شرکت کنید.

هر رویداد به دقت طراحی شده است تا لذت اسباب بازی ها را به نمایش بگذارد و در عین حال نگاهی انحصاری به چیزهای جدید و پرطرفدار به مهمانان ارائه دهد. کارشناسان اسباب بازی در The Toy Insider هیجان زده هستند که محصولات خوش ساخت را به نمایش بگذارند و تجربیات فراموش نشدنی را به مشتریان ارائه دهند!

اینفلوئنسرها و مطبوعات می توانند دعوت نامه درخواست کنند و اطلاعات بیشتری در مورد هر رویداد در thetoyinsider.com/2024-events دریافت کنند.

منبع: https://thetoyinsider.com/the-toy-insider-events-2024-news/