خط جدید بازی های ویدیویی نینتندو به موقع برای تعطیلات وارد قفسه ها می شود

چه بزرگسالان و چه گیمرهای کوچک، بهتر است شروع به پس انداز پول خود کنید. در طی ارائه امروز نینتندو دایرکت، این غول بازی تعداد زیادی بازی جدید از برندهای مورد علاقه گیمرها را که اواخر امسال و بعد از آن به نینتندو سوییچ می آیند، معرفی و به نمایش گذاشت.

بازیکنان به Hyrule باز می گردند The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom. در بازی جدید، بازیکنان نقش زلدا را بر عهده می‌گیرند زیرا ساکنان Hyrule به همراه Link در شکاف‌های عجیبی که در سراسر زمین ظاهر می‌شوند ناپدید می‌شوند. این بازی در تاریخ 26 سپتامبر با نینتندو سوییچ لایت جدید با الهام از این سری عرضه خواهد شد. سوئیچ دارای تاج Hylian خواهد بود و به کلاسیک دسترسی خواهد داشت زلدا بازی‌های NES، Super NES، Game Boy، Nintendo 64 و Game Boy Advance در طول سال شامل عضویت Nintendo Switch Online + Expansion Pack.

ماریو و لوئیجی برای ماجراجویی در جزیره در این RPG آینده آماده هستند! | منبع: نینتندو

بازی جدید Super Mario Bros نیز در حال آماده سازی است. ماریو و لوئیجی: برادری یک سری ماجراجویی RPG است که در آن ماریو و لوئیجی به جزایر کنکوردیا سفر می کنند، مکان های جدید را کشف می کنند و با دوستان جدیدی ملاقات می کنند. این بازی در تاریخ 7 نوامبر برای سوییچ عرضه می شود.

دو بازی دیگر با شخصیت‌های نمادین نینتندو نیز در راه هستند: پارتی سوپر ماریو جامبوری، که در 17 اکتبر منتشر می شود و Donkey Kong Country با کیفیت HD بازمی گردد، که در 16 ژانویه منتشر می شود. جامبوری پارتی سوپر ماریو دارای پنج تخته بازی جدید، دو تخته برگشتی و بیش از 110 مینی بازی از جمله چالش ها، پازل ها و موارد دیگر. Donkey Kong Country با کیفیت HD بازمی گردد Donkey Kong و Diddy Kong را در یک نسخه HD از بازی که در ابتدا در Wii منتشر شده بود ارائه می دهد.

  بررسی تخصصی: مرکز ورزشی شات هوشمند VTech

این ارائه همچنین یک تریلر برای Metroid Prime 4: Beyond نمایش اولین نگاه به گیم پلی از ماجراجویی بزرگ بعدی ساموس آران. این بازی سال آینده برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

نینتندو نسخه های HD را منتشر می کند Dragon Quest III و سرزمین ، کنگ باز می گردد. | منبع: نینتندو

Nintendo Direct با به‌روزرسانی بازی‌های شرکای جهانی انتشار و توسعه نینتندو، از جمله بازسازی HD-2D Dragon Quest III، نسخه به روز شده RPG فانتزی حماسی که در 14 نوامبر منتشر می شود. LEGO Horizon Adventures، یک بازی ویدیویی جدید لگو که در این فصل تعطیلات منتشر می شود. Just Dance 2025 Edition، که دارای 40 آهنگ داغ برای رقصیدن است و در ماه اکتبر منتشر می شود. و مجموعه مبارزه مارول علیه کپکام: Arcade Classics، که دارای نمایش ابرقهرمانی در هفت بازی آرکید کلاسیک است و اواخر امسال عرضه خواهد شد.

اگر بچه ها در حال قهرمانی هستند تا بیشتر بازی کنند زلدا یا من نمی توانم صبر کنم تا با ماریو و لوئیجی به دنیای کنکوردیا سفر کنم، نینتندو برای نیمه دوم سال پر از ماجراجویی است.

منبع: https://thetoyinsider.com/nintendo-direct-june-2024-news/