خرید و لیست قیمت انواع اسباب بازی فکری 2023 لیتاما

خرید و لیست قیمت انواع اسباب بازی فکری 2023 لیتاما

در بازی‌های استراتژیک همانطور که از نامش پیداست برای برنده شدن نیز به یک استراتژی و روش حساب شده دارید. این گروه از کالاها شامل انواع مختلفی مانند لگوها و ساختنی ها، اسباب بازی آموزشی و چوبی، بازی فکری و رومیزی، میکروسکوپ، تلسکوپ و . در پینارشاپ هر هفته روزهای خاصی برای فروش ویژه انواع اسباب بازی در نظر گرفته شده .

  • مراکز آموزشی و مهدکودک‌ها نیز می‌توانند از این بازی‌ها برای آموزش مهارت‌های مختلف به کودکان استفاده کنند.
  • هرچند این بازی فکری برای کودکان طراحی شده اما جذابیت‌های آن به قدری بالاست که حتی بزرگسالان را هم معتاد خود می‌کند.
  • کودکان در هر سنی که باشند باید بازی ها و اسباب بازی های متناسب با سن خودشان را داشته باشند.
  • اگر به دنبال یک بازی فکری سرعتی استراتژیک هستید که سریع انجام شود و بسیار هیجان انگیز هم باشد، ما به شما بازی کریدور را معرفی می‌کنیم.
  • برای این کار مطئمن شوید همیشه در انتهای بازی به برنده تبریک بگویید.

از این رو این مسئله را به مدرسه تبیه می کنیم که بازی و اسباب بازی برای کودک همان قدر جدی است که درس و مدرسه و در این مدرسه (مدرسه اسباب بازی ها) درس ها از جنس زندگی هستنند یعنی از جنس تجربه. آن قدر برای او همه چیز خودانگیخته است که کسی او را مجبور به انجام تکالیف نمی کند و به سوی خاصی هدایت نمی شود بلکه با دل و جان با تکالیفش زندگی می کند و استقلال خود را دارد. همچنین خود آموزی از خصوصیات بارز کودکان هنگام بازی با اسباب بازی هایش است و براساس توانایی هایش رابطه متناسب با آن ها برقرار می کند.

  Imagina Esto توسط ink_visuals

اسباب بازی لگو فروشگاه

با این حال، بازی‌های فکری این فرصت را ایجاد می‌کنند که هم‌زمان با انجام آن با فرزندتان گفتگو کنید. کودکان کوچکتر و همچنین کودکانی که خجالتی هستند یا در برقراری ارتباط با مشکل مواجه‌اند نیز می‌توانند از این مزیت بازی فکری بهره‌مند شوند. کودکانی که در برقراری ارتباط مشکل دارند معمولا در هنگام بازی بیشتر صحبت می‌کنند. اسباب بازی‌های فکری ساختنی بیشتر کودک را وارد دنیایی جدید می‌کنند و تصویرسازی کودک را بسیار تقویت می‌کنند و همین تصویرسازی او را به دنیایی دیگر می‌برد. آنها با این بازی‌ها با مهندسی بیشتر آشنا می‌شوند زیرا امکان دارد در ساخت قطعه‌ای موفق نباشند و به سمت راهی برای پیدا کردن اشکال و برطرف آن باشند و این ذهن آنها را مهندسی تربیت می‌کند. هم اکنون شرکت های ایرانی تولید بازی فکری توانسته اند با انتخاب روش های جدید و مدل های خاص در کنار یادگیری باعث سرگرم شدن و حتی لذت بردن کودکان از انواع بازی های مختلف را فراهم نمایند.

میز بازی جدول پیانو اسباب بازی وین فان Winfun کد 00801

حرکت به جلو و عقب در زاویه های هوشمندانه از طریق توپ مرکزی، چهار میله و یک حلقه سیلیکون منحصر به فرد، کودک شما را به شدت سرگرم می کند. شرکت ایمن ترافیک کالا با عرضه اسباب بازی های استاندارد و با کیفیت سعی دارد لحظات شادی را برای شما و فرزند دلبندتان رقم بزند. جذابیت تجربه کردن، یادگیری و اکتشاف برای کودکان با ذهن های در حال توسعه، کمک بزرگی خواهد بود.

بازی فکری مونوپولی (monopoly) بازیمن

بازی فکری مجموعه‌ای از ماکت‌ها و بازی‌های علمی و فنی است، که شاد، جذاب و چالش برانگیز است. این بازی‌ها علاوه بر سرگرم کردن کودک، او را به فکر کردن برای پیدا کردن راه حل‌ها، تصمیم‌گیری لحظه‌ای و طولانی، انجام کار فیزیکی و … وا می‌دارد. معمولا افراد بالای 12 سال می توانند انواع بازی فکری بزرگسالان را انجام دهند. بازی رومیزی که اکثرا آن‌ها را با بردگیم می‌شناسیم دارای صفحه‌ای از جنس چوب، مقوا و کاغذ است که شما باید دستورات و قوانین از پیش تعریف شده را روی آن پیاده سازی کنید.

  به روز رسانی راهنمای تصویری - فیگورهای ویژه 4 (ساکنان دادگاه جابا) - مجموعه Vintage